Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lagi...

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Lagi...

U mnie chodzi ok. Banan pisał, że miał jakieś zaniki internetu a ja nic takiego nie miałem. Pingi prawie wszędzie na zachód lepsze od Orange, na wschód nie patrze w sumie, mało tam kontentu i serwerów. O Polsce nie wspominając.. 😉

Anonim

Nie dotyczy

Lagi...

W takim razie jest nad czym myśleć, chociaż cenowo w Orange wychodzi najkorzystniej, to jednak jakość ma znaczenie. No nic, na ten moment jest okej i nie mam zamiaru zmieniać, oby tak zostało. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 85
  • 0

Lagi...

Ja oprócz tych konkretnych lagów na hostowanych serwerach jestem z Orange zadowolony, więc nie bardzo wiem, co robić

Anonim

Nie dotyczy

Lagi...

Doprecyzuj proszę, z jakiej platformy do grania korzystasz podczas grania na serwerach hostowanych przez graczy i jakie to są gry. 

 

Być może VPN będzie rozwiązaniem, a być może coś innego uda się wskórać. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 85
  • 0

Lagi...

Najbardziej jest to odczuwalne w Fifie, grając z Niemcami czuję, jakbym odbijał się od ściany. Oprócz tego CoD Warzone albo Battlefield

Anonim

Nie dotyczy

Lagi...

CoD Warzone akurat korzysta z dedykowanych serwerów, na których osobiście nie mam lagów ani na PS4 ani na PC, znajomi także. Był pewien okres, kiedy były lagi, ale one były i na T-Mobile i na Orange. 

Teraz jest okej. Sam z resztą wstawiłeś tracert do eu.battle.net, z którego wynika że Twoje połączenie do tychże także jest w porządku. 

 

Co do Battlefielda i FIFY - Origin zezwala na używanie VPN.

O ile w FIFIE sam miałem czasem problemy, o tyle w Battlefield na oficjalnych i nawet społecznościowych serwerach nigdy. Pomimo to - zapoznaj się z Cloudflare Warp - tam Orange ma dobre połączenie, a od VPN pakiety będą wędrowały trasami Cloudflare. Lagów nie będzie 🙂 Sam korzystam czasami, jest bardzo dobrze. I co najważniejsze - bezpłatnie. 

 

Pamiętaj jednak, żeby wszelkie zakupy, aktywacje oraz korzystanie z platform takich jak Steam, Battle.net - realizować bez użycia VPN, gdyż może (nie musi, ale jednak jest ryzyko) skutkować to blokadą. W przypadku gier EA problemu nie będzie, niemniej jednak te dwie co wymieniłem - trzeba uważać. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 85
  • 0

Lagi...

Mógłbyś coś więcej napisać o Cloudflare? Czy jest to bezpieczne rozwiązanie?

Anonim

Nie dotyczy

Lagi...

Jest to zwykły tunel VPN, który zwiększa poziom Twojego bezpieczeństwa w sieci i szyfruje pakiety, a dodatkowo kieruje cały Twój ruch przez styki dostawcy tunelu. 


Cloudflare to ogólnoświatowy CDN i nie tylko, także ich styki są doskonałe. Nie potrafię tego w 100% opisać, niemniej jednak z perspektywy zwykłego użytkownika internetu - jest to w 100% bezpieczne, a także często potrafi pomóc - właśnie np. w takim przypadku jak Orange czy u innych dostawców, gdy padnie jakiś styk i coś jest przeładowane - wtedy VPN znacząco ułatwia korzystanie z internetu.

 

Generalnie - usługa, która ma na celu zwiększenie prywatności i bezpieczeństwa w sieci - czasami przydaje się, gdy nasz operator ma pewne problemy. 

 

Nie masz o co się martwić, tu masz dokładny link: https://1.1.1.1/


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 85
  • 0

Lagi...

A coś takiego jak ExpressVPN nie wystarczy?

Anonim

Nie dotyczy

Lagi...

Generalnie każdy VPN wystarczy, jednak nie polecam innych bo nie korzystałem z nich. 

Jeśli wszystko będzie Ci dobrze działać na ExpressVPN, to tak - wystarczy 😉