Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lagi w Fortnite


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Lagi w Fortnite

Sieć... lub pay to win. Jakoś nie widziałem np na streamach Ninji, Izaka czy TSMVissa by również mieli takie anomalie. Cóż, oni mają sporo v-bucksów 😉

 

Możliwe że gracze którzy nie wydali na Fortnite złamanego grosza mają coś w stylu niższego priorytetu na serwerze gry i stąd te anomalie. Nie wiem, nie mam pojęcia, spekuluję.

 

@-brtk-  Pewnie że strzelają lepiej, ja w Fortnite jestem zwykłym przeciętniakiem i po masowych gierkach lata temu w Quake 3 Arena, Soldier of Fortune II czy choćby Killing Floor (polecam, super gierka) ciężko mi się do tej gry nadal przyzwyczaić bo to jednak totalnie inna gra. Mimo wszystko streamerom też zdarzają się faile i nawet specjalnie oglądam ich streamy pod kątem bugów i nic takiego jak u mnie nie zauważyłem.

 

Co do tego video to słaba jakość ale fakt, kule ze strzelby mijają go o 1-2 metry a i tak pada. U mnie tak jest w co drugiej gierce. Wiesz, UPC to i tak szału nie ma. Moim zdaniem ten net to taka ulepszona wersja Orange 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Lagi w Fortnite

Zobacz sobie clipa zaktualizowanego mojego poprzedniego posta. 

 

U niego też tak jest, dlatego się tak denerwuje.. ;> Ja takich sytuacji nie mam dużo, a też mam UPC.

 

W UPC nie wiem jak by było, gdyby był normalny router, a nie ten ******Box, co ma chipset intela i problem z pingiem, na jakimś normalnym modemie/modemorouterze na broadcomie by było pewnie lepiej. UPC ma wprowadzać docsis 3.1 i nowe routery, zobaczymy co z tego wyniknie.. Ale jak do końca roku tego nie zrobią, to wezmę sobie Orange światełko na dwa lata.. 😉 A tym czasem, czas na Fortnite 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Lagi w Fortnite

@-brtk-  To już mnie rozumiesz że dla mnie jest to frustrujące 😉 Może nie reaguję tak żywiołowo ale też w środku momentami aż kipi we mnie frustracja. Gierka fajna ale hitboxy/packetloss totalnie potrafi zniechęcić. Gdyby to było raz na 10 gierek to spoko...  ale praktycznie 50-60% gier ginę w niesprawiedliwy sposób.

 

https://prnt.sc/ji89cf - Tak wgl gierka sprzed 2 godzin. Mając 75hp i 50 armora padłem od jednego strzała w nogi z pump shotguna który zadaje 90 dmg. Trudno nie reagować gdy takie cuda się dzieją 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Lagi w Fortnite

@-brtk-  Dzisiaj pograłem trochę i zauważyłem że co drugi pocisk praktycznie przelatuje przez gości i nie zadaje żadnych obrażeń. Choćby tutaj: https://prnt.sc/jk89rs  gdzie typek dostał na wątrobę 😄

 

Do tego gdy się czasem wybijam z busa to wciskam spację i wybija się z opóźnieniem, dzięki czemu inni gracze są kilkadziesiąt metrów pode mną na start. Też tak masz ?

 

Do tego nadal mam packetloss przez router...i nadal nie wiem czy to fake news czy real 😞

 

A tutaj mega packetloss (nie od routera) do 8.8.8.8 - http://prntscr.com/jk8b5j

 

Dzisiaj Fortnite jest dla mnie praktycznie niegrywalne. I mam wrażenie że sieć + router jest tym razem 100% winne.

Anonim

Nie dotyczy

Lagi w Fortnite


@Banan922napisał(-a)

 

 

 

 

A tutaj mega packetloss (nie od routera) do 8.8.8.8 - http://prntscr.com/jk8b5j

 

Dzisiaj Fortnite jest dla mnie praktycznie niegrywalne. I mam wrażenie że sieć + router jest tym razem 100% winne.


@Banan922Też ja mam tak samo do 8.8.8.8 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Lagi w Fortnite

@Anonim  Dodatkowo jako że jest weekend, posiedziałem trochę dłużej. Po 1 w nocy padł internet. Czerwona dioda migała i pisało coś jak ''konfigurowanie protokołu PPP'' czy coś takiego. Myślałem że router zdechł, ale po około 2 godzinach internet wrócił. Coś jakby Orange miało chwilową awarię?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Lagi w Fortnite

Tak, czasami też tak mam. Czasami też odwraca w drugą stronę. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Lagi w Fortnite

@-brtk-  To odwracanie w drugą stronę też mam. To chyba od gry. Nawet o tym nie pisałem bo pomyślałem że po prostu kolejny bug gry który mi się wylosował 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Lagi w Fortnite

Ja nie gram w to akurat bo bym przetestował u Siebie.Dobrze byłoby jak by inne osoby na światłowodzie z Orange sprawdzili ten problem jaki opisujesz.Powiem tak jak grałem w League of Legends miałem kilka przypadków ciągu wielu lat gdzie podczas ataku na przeciwnika wyrzucało mnie z gry.Myślę ,że w Fortnite jest dużo "cziterów" co zresztą ostatnie bany o tym dowodzą bo było ich na ponad milion kont.

Trzeba było by się też przekonać jak to u innych wygląda w różnych częściach kraju.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Lagi w Fortnite

Akurat większość banów w fortnite jest za brak przestrzegania regulaminu, np. grasz duo w kolejce solo, tzn. spotykasz się z kolegą na solo gierce i chodzisz z nim i zabijasz przeciwników a na koniec sami ty, albo on wygrywacie gierke.