Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiepskie pingi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Kiepskie pingi

Dzień dobry
Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami telemarketera światłowód miał działać o wiele lepiej niż mój stary dosztukowywany miedziak. Szybszy download - zgadza się, mniejsze pingi - nie zgadza się.
Overwatch - było ~36-37ms, w Orange  jest 39-40ms
Quake champions - (serwer w Warszawie) było 7-9ms, w Orange mam 50ms + (tutaj w ogóle zostałem zmasakrowany)
Moje pytanie brzmi czy to wygląda tak normalnie, czy tylko u mnie jest coś nie tak ?
Bo jeżeli tak to ma wyglądać to wolę zostać u starego operatora a tutaj skorzystać z 2 tygodniowego wypowiedzenia. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Kiepskie pingi

@HiteA jaki masz router i co masz ustawione w loginie do Neostrady xxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez tego ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Kiepskie pingi

FunBox 3.0 login bez /ipv6

Anonim

Nie dotyczy

Kiepskie pingi

@HiteA możesz wpisać w cmd ping 194.204.152.34 i pokazać ? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Kiepskie pingi

Oczywiście, proszę:


Przechwytywanie2.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Kiepskie pingi

@HiteJak wpisałeś ping 94.204.152.34 to nie dziwne a masz wpisać tak ping 194.204.152.34

 

Edit a test http://www.speedtest.net/pl


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Kiepskie pingi

post edytowany, można zerknąć jeszcze raz 😉

 

Odnośnie speedtest
Przechwytywaniez.JPG

 

Jak wspomniałem co do prędkości netu nie mam zastrzeżeń, natomiast w kwestii pingu w grach w moim przypadku jest gorzej albo o niebo gorzej niżeli w przypadku miedziaka z Multimedii

 

Anonim

Nie dotyczy

Kiepskie pingi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Kiepskie pingi

Szkoda, że nie w grach. Przeskok z 7-9ms na 50ms+ w przypadku serwera Quake Warszawa jest trochę jak zamienił stryjek siekierkę na kijek. Innne gry też mają większe opóźnienia. Sprawdzałem tutaj chyba wszystkie posty związane z pingiem.

Anonim

Nie dotyczy

Kiepskie pingi

@HiteTo pozostaje powrót do starego operatora.