Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

Anonim

Nie dotyczy

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

No niestety, ale nawet jak będą słabe pingi to będę musiał to przeboleć bo wolę światłowód niż moje aktualne LTE, które jest ograniczone do 200GB 😕 Ogólnie to czekałem na światłowód od ok. 5 lat, ale nareszcie, udało się..


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

Ogólnie internet mobilny do gier odpada całkowicie. Nawet nie tylko na 200 GB, ale przeciążanie stacji, możliwe lejki techniczne, warunki pogodowe itd. 

 

Także doczekałem się na instalację w bloku od Orange i miesiące dzielą mnie od wypowiedzenia umowy u dotychczasowego operatora w technologii FTTB i podpięcie FTTH od Orange 😎💪👍


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

@Ron  Niekiedy nawet mobilny potrafi być lepszy od światłowodu Orange 😄


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

@Banan9292 , tak to prawda, ale po co ryzykować, testować i się denerwować. 

A z drugiej strony każdy z nas na pewno nie chce mieć przeciążonej stacji w okolicy 😎

Anonim

Nie dotyczy

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

Mi nigdy przez parę lat bycia w Playu nie wywaliło internetu i zawsze w grach trzymam się na 30ms, ale boli mnie bardzo ten limit 200GB, obejrzec sobie serial na netflixie przy takim internecie to niestety, ale trzeba się ograniczać, tak samo z pobraniem gry jakiejś - teraz coraz więcej ważą, przykładowo gdybym chciał se pobrać red dead redemption 2 to by mi zostało z 70 gb internetu i bym musiał później dokupować...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

A jakbyś chciał pobrac CoD:MW + Warzone to by Ci brakło transferu 😛 Bo gra ma 205gb.

 

Plus światłowodu to wiadomo - ogromne prędkości i brak limitów, można nawet ciągnąć po 10TB miesięcznie.

 

Co do pingów to jest różnie. Zależy od lokalizacji. Ja na światłowodzie Orange byłem zmuszony siedzieć ponad 3 lata dopóki nie pojawił się T-mobile. W T-mobile też jest różnie, gdy trasa nie idzie przez AMS-IX to jest super i Orange nie ma szans... ale jak trasa idzie przez ten nieszczęsny AMS-IX to czasami wolałbym już OT lub telię w Orange xD

 

Jak mówisz że jesteś z Wawy to wypróbuj. Innej, lepszej opcji i tak chyba nie masz. Weź na czas nieokreślony tak jak sugerował @Ron  i jak Ci nie będzie pasować to powiesz im adieu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

Tylko jeszcze trzeba dodać że są problemy z portami np. w COD MW. A na czacie czy na infolinii nic nie wytłumaczysz.

https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Odblokowanie-portu-3074-NAT-call-of-duty-WW-PC/td-p/53640

https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Call-Of-Duty-black-ops-4-NAT-3074-ograniczony-funbox-2-0-PC-win...

 

 

 

_______________

*Post poddany edycji zgodnie z obowiązującymi zasadami społeczności - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

Hmm a w jakich grach jeszcze są problemy?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Jak wypada Orange Światłowód w grach?

U mnie na T-mobile też mam poblokowane porty. W CoD: MW pisze ''NAT: średni''. Nie ma to jednak większego znaczenia. Znacznie ważniejsze są trasy dostawcy do serwerów.