Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gry online problem

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Gry onlaine problem

Jaką bronią strzelałeś? To był STEN (nie spodobał mi się Battlefield V i w niego dużo nie grałem)? Bo nawet nie raczyłeś na taką odległość Zooma załączyć, więc według mnie, z tego co widzę na filmiku, po prostu serii nie trafiłeś, a ta broń na taką odległość bez Zooma nie jest jakoś wybitnie celna.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Gry onlaine problem

Skoro nie grałes duzo to nie mamy o czym rozmawiac mam w tej grze ponad 700 godzin na filmiku ja to widze ludzie z mojego plutonu plus jedna osoba uczestnicząca na tym forum upierasz sie ze strzelałem nie celnie czesc i owszem ale wiekszosc kul wchodziła w cel zreszta nie ma o czym dyskutować nie zamierzasz pomóc to zakończmy ta dyskusje 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Gry onlaine problem

Przegrałem ze 100h w BF'a 5, myślę, że to wystarczająco by poznać tą grę wystarczająco jak i jej mechanikę, tym bardziej, że grałem w poprzednie BFy jak i ogrywałem wszystkie COD'y, teraz gram w COD'a MW, które podobne strzelanie ma do tego BF'a, jakoś nie wyobrażałem sobie strzelać bez Zooma na pół dystans. Wystarczy, że na YT sobie zwolnisz ten filmik i zobaczysz jak nie trafiasz, tym bardziej, że bez Zooma kule lecą bardziej randomowo. Ten filmik przypomina mi osobę, co przerzuciła się dopiero co z CS'a na BF'a.

 

I jakbyś mnie znał na tej społeczności dobrze, to chyba jestem ostatnią osobą, co by broniła jakość rozgrywki w Orange, a tutaj w tym filmiku na prawdę ciężko do czegoś się przyczepić.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Gry onlaine problem

Wiesz @-brtk- skoro chłopak mówi że podłącza inny internet z telefonu i wszystko jest ok, a na Orange jego pociski nic nie robią przeciwnikom i sam pada w chwilę to chyba coś jest na rzeczy. Może to jest właśnie ta ''mityczna'' jakość pingu którą próbowałem wyjaśniać i która w Orange jest fatalna.

 

Jak już pisałem, w Warcrafcie 3 również się dziwne rzeczy dzieją, ping 50, host z Francji a opóźnienie spore jakbym mieszkał na Hawajach. Inni gracze nie mają opóźnienia, a ja mam sekundowe. Jak to wyjaśnić? Dodam że lata temu na Hyperionie nie miałem takiego czegoś, ping 50 to było prawie zerowe opóźnienie. Wszystkie problemy w grach pojawiły się odkąd mam Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Gry onlaine problem

Wiecie ja tu nie chce oczerniać Orange i mowic jakie to jest zle i nie dobre bo do ogladania filmow pobierania Gbitów z internetu jest super i nie ma problemu ale jesli chodzi o gry online to jest jakis zart co mi z tego ze ping mam na wykresach niski jak polowa tych pakietow ktore wysylam nie dociera do celu  zmienilem router na netgear xr500 gaming nie pomógł zmienilem kable i monitor tez nic ide z konsola do kolegi ktory ma vectre i nagle problem ustaje strzelam normalnie gine tez celnosc wzrasta z 17% na 24 gorzej jest z hot spota z telefonu ale tam przynajmniej nie gine na hita i nie strzelam slepakami w porównaniu do orange wiem tez ze nie wszyscy z orange maja takie problemy moze wina lezy od podwykonawcow od ktorych orane dzierzawi sprzet i kable nie mam zielonego pojecia ale ta mysl nie daje mi spokoju


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Gry onlaine problem

Ja Cię rozumiem bo mam podobne cuda, choćby w PUBG Mobile gdzie bywało że chowam się za osłoną i po sekundzie otrzymuję obrażenia, bo serwer dalej widział mnie odsłoniętego, widocznie pakiety o mojej pozycji nie doszły na czas. Nie muszę dodawać że w PUBG sekunda różnicy i utraty pakietów = zgon.

 

Też mam światłowód Orange i jestem mega zawiedziony jeśli chodzi o gry. Youtube i twitch teraz działa ok, pobieranie ze steama jest super, ale w grach ten internet to dla mnie kompletna padaka.