Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gra przeglądarkowa - ban za logowanie z Niemiec


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gra przeglądarkowa - ban za logowanie z Niemiec

To pisz odwołanie wyżej.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Gra przeglądarkowa - ban za logowanie z Niemiec

Odeślą ponownie do Polskiego supportu. Pewnie wiesz jak to działa jak byłeś w supporcie w Plemionach.

Poza tym sprawa niby cały czas jest w toku, pytają mnie po raz kolejny czy udostępniałem dane do konta i jak wytłumaczę logowania z Niemiec i tak pewnie będą się zgrywać przez kolejne dni aż ban dobiegnie końca.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gra przeglądarkowa - ban za logowanie z Niemiec

A nie korzystasz gdzieś z VPN?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Gra przeglądarkowa - ban za logowanie z Niemiec

Nie korzystam z VPN. Jakbym korzystał to dostałbym tylko ja za logowanie na tym "komputerze/serwerze" a nie 4 osoby a pozostałe by nie miały...poza tym takich logów jest dużo więcej bo tylko na tym świecie koło 20.

To musi być coś innego 😕

Napisałem odwołanie do Niemiec, może przynajmniej przyjrzą się sprawie.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Gra przeglądarkowa - ban za logowanie z Niemiec

Tylko zgaduję... Domyślnie w Orange Twoje urządzenie dostaje adres IPv6. BYĆ MOŻE serwer gry obsługuje tylko IPv4, więc gdzieś musi nastąpić przełączenie ruchu między tymi protokołami. Standardowo dzieje się to wewnątrz sieci Orange, nie jest jednak wykluczone że jakaś część ruchu jest z jakiegoś powodu przekazywana po IPv6 do Niemiec i dopiero tam jest router z NAT64 (translacją adresów IPv6 na pulę IPv4). 

JEŚLI tak właśnie się dzieje, powinno pomóc przełączenie się na IPv4: wystarczy że zmienisz APN w konfiguracji modemu z "internetipv6" na "internet"... Tylko zaznaczam, że to zgadywanka...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Gra przeglądarkowa - ban za logowanie z Niemiec

Tak czytam ten wątek i zauważyłem ,że pracownik techniczny od Orange powinien mieć tutaj założony temat dotyczący używania lub nie używania IPv6.

Na chwilę obecną patrząc na problemy jakie z powodu używania tej adresacji sprawia graczom online właśnie taki temat jest potrzebny ,że na chwilę obecną gracze online nie tylko w gry na przeglądarce nie mogą używać IPv6 z powodu problemów z pingiem lub innych.