Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 NAT i Teredo


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 45
  • 0

Funbox 6 NAT i Teredo

Pytanie czy salony orange mają Funbox 6 ? bo na liście jest tylko Funbox 3.

 

Reklamacje uszkodzonego sprzętu | Orange Polska

 

bd23f330-849c-489b-a258-3b49bdfbf9e1 (orange.pl)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 45
  • 0

Funbox 6 NAT i Teredo

Salony Orange podobno nie posiadają Funbox 6 i wymieniają na Funbox 3.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22162
  • 181

Funbox 6 NAT i Teredo

@R84MK 

Zawsze możesz walczyć o wymianę kurierem...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 45
  • 0

Funbox 6 NAT i Teredo

Ok dostałem nowy Funbox 6 bo w salonach nie ma już Funbox 2 i Funbox 3 tzn każdy kto wymienia FB 2, FB 3 lub FB 6 otrzyma FB6. Niestety ciągle to samo. Czy możliwe że coś w systemie się zwaliło ?

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 NAT i Teredo

@R84MK  postaw ty Windows od nowa, może w nim tkwi problem, skoro wymiana FunBox nic nie dała, jedyna sensowna opcja, instalacja Windows niewiele czasu zajmuje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22162
  • 181

Funbox 6 NAT i Teredo


@R84MKnapisał(-a)

Ok dostałem nowy Funbox 6 bo w salonach nie ma już Funbox 2 i Funbox 3 tzn każdy kto wymienia FB 2, FB 3 lub FB 6 otrzyma FB6. Niestety ciągle to samo. Czy możliwe że coś w systemie się zwaliło ?


Pewnie. Ponawiam pytanie zadane na samym początku tego wątku: czy próbowałeś sugestii Microsoftu w kwestii "naprawy" problemu? Może coś nie tak jest z DNS? Wtedy je zignorowałeś więc nie wiadomo co się tam u Ciebie dzieje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22162
  • 181

Funbox 6 NAT i Teredo

@R84MK 

System postawiony na świeżo, czy to W10 czy W11, w kontekście FB3 u mnie zachowuje się konsekwentnie tak samo. Specjalnie zainstalowałem W11, tylko po to żeby ten zrzut ekranu zrobić:

Bez nazwy.png

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 41
  • 0

Funbox 6 NAT i Teredo

U mnie też otwarty zarówno na FB3 jak i teraz na FB6 testowany, nic nie musiałem dodatkowo ustawiać, windows 11.

 

ss.png

 

Jeszcze screen z ustawień UPnP

s.png


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Funbox 6 NAT i Teredo

U mnie upnp nie zadziałało pomimo bycia włączonym. Ciekawe co nie działa. Test sieci z pomocnika xbox pokazuje "zablokowany".

Ustawienie DMZ na komputer do grania sprawia, że zaczyna działać - zarówno pomocnik xbox jak i Forza Horizon 5 (problem "nie można dołączyć do sesji").