Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Diablo Immortal - problem z połączeniem w Orange Flex


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Diablo Immortal - problem z połączeniem w Orange Flex

Mam pytanie do osób, które grają w tą grę na telefonie i korzystają z Orange Flex. Czy potrafią się połączyć się z serwerem? Ja niestety mogę grać tylko przez WiFi. Myślałem, że to wina telefonu, jakiejś aplikacji, która blokuje, ale to samo jest na drugim, na którym zainstalowana jest tylko ta gra. Coś trzeba odblokować w tym Orange Flex? Wszystkie inne gry online działają normalnie.

 

 

___________________

*Temat przeniesiony z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

11 ODPOW. 11

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Diablo Immortal

Jaki masz błąd przy połączeniu? 

Spróbuj połączyć się na nowo z internetem aby dostać inne IP. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Diablo Immortal

"Nie udało się połączyć z serwerem gry. Sprawdź swoje połączenie sieciowe lub wybierz inny serwer."

 

Kilkanaście prób przez kilkanaście dni, telefony uruchamiane ponownie itd. Myślałem, żeby reset telefonu zrobić, ale skoro na innym nie działa na duplikacie karty sim (tylko internet), to raczej wina nie leży po mojej stronie. Dlatego szukam osoby, który używa Orange Flex i działa jej Diablo. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Diablo Immortal - problem z połączeniem w Orange Flex

A może używane są jakieś nietypowe porty? Po WiFi to też Orange? 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Diablo Immortal - problem z połączeniem w Orange Flex

WiFi jest z UPC. Na próbę włożyłem kartę sim z Playa, gra połączyła się bez problemu, także ewidentnie coś po stronie Orange'a.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Diablo Immortal - problem z połączeniem w Orange Flex

Mam ten sam problem, nawet wolne WiFi w McDonald łączy mnie z serwerem i gram bez problemu, a jak tylko włączę lte nie mogę się połączyć z serwerem 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Diablo Immortal - problem z połączeniem w Orange Flex

Ta gra jest dość wybredna jeśli chodzi o połączenie internetowe. Nie do końca wiadomo o co chodzi, ale problemy które opisujecie są dość częste na świecie. Proponowane obejścia sugerują, że w przypadku Orange może pomóc wykupienie "Orange VPN". Ciekawe czy któreś z proponowanych tu obejść zadziała:

https://exputer.com/guides/errors/diablo-immortal-please-check-your-internet-connection/

 

PS. Osobiście nie mam jak sprawdzić, bo na moim telefonie nawet nie chce się zainstalować.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Diablo Immortal - problem z połączeniem w Orange Flex

już wiem co trzeba zrobić  Nowy punkt dostępu taki jak wysyłam w screenshotach i diablo działa jak błyskawica na moim huawei p10lite

 

Screenshot_20220910-161346.jpg

 

Screenshot_20220910-161339.jpg

_______________________

* Wstawienie grafiki dodanej jako załącznik - moderator Kinga

  


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Diablo Immortal - problem z połączeniem w Orange Flex

@makaron1987 

Czyli Diablo nie lubi IPv6 który jest w domyślnym APN Flexa. Warto odnotować.

PS. U mnie we Flex jest też do wyboru drugi APN z IPv4 (nazywa się internetipv4) więc w sumie nie trzeba nic wypełniać, wystarczy przełączyć APN.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Diablo Immortal - problem z połączeniem w Orange Flex

nie wiem o co chodzi z diablo ale zrobiłem punkt dostępu jak opisał

WOJCIESZKO na tej stronie

 

 https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Problem-z-konfiguracj%C4%85-internetu-Orange-apn-intern...

 

i diablo śmiga jak błyskawica. pozdrawiam