Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowód do gier


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

światłowód do gier

W przypadku TMobile o tyle może mieć to większy sens ze mają więcej styków w punktach wymiany ruchu w Polsce i nie jest tak ogromną siecią jak Orange a co za tym idzie mniej bedzie nagłych przeciążeń na stykach, przy pewnym wolumenie ruchu trudniej juz zapewnić płynne działanie bo pamiętajcie ze protokół BGP nie przewiduje czegoś takiego jak routing uwzgledniajacy opóźnienia czy jitter, oczywiście nad takimi parametrami czuwa MPLS ale widać ze u operatorów nie zawsze to prawidłowo działa...albo jest skonfigurowane 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

światłowód do gier

Tu taka ciekawa stronka jakby ktoś chciał popatrzećna pingi do serwerów gier...nie wiem do końca czy to jest status serwerów czy ping od użytkownika 😉

jakie czasy macie na światłowodzie?

https://gameserverping.com/

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

U mnie to wygląda tak:

 

1. Fortnite

1.png

 

2. Apex

2.png

 

3. CS:GO

3.png

 

4. PUBG

4.png

 

5. LoL

5.png

 

6. Overwatch

6.png

 

7. DotA 2

7.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

światłowód do gier

@Banan9 

 

a jak WoT?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

@pawel__b 

 

Szału nie ma, myślałem żeby pograć w WoT jakiś czas temu, ale z internetem Orange mam pewne obawy...

8.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

światłowód do gier

@Banan9 

 

ja w lokalnej kablówce mam trochę lepiej jeśli chodzi o WoTwot.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

@pawel__b  Jak zmienię internet na coś lepszego to wtedy pogram, teraz mając Orange ograniczyłem gry online do minimum. Szkoda nerwów.

 

Na screenach starałem się uchwycić najniższy ping, a na tych testach ping skakał o 50-100 ms nawet jeśli chodzi o europejskie serwery. Jedynie w LoLu był w miarę stabilny ale też pojawił się skok.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

światłowód do gier

A wybrałeś już coś na grudzień?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

@Piotrekk85  Jeśli nie objawi się jakiś lokalny dostawca to zostaje T-Mobile.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

Cóż, pograłem w Overwatch i jednak tak jak się spodziewałem. Ping 51-55 ze skokami do 80-100, domyślam się że do tego jest wysoki packetloss bo często jest tak że moje rakiety nic nie robią przeciwnikowi (nie ma tarczy ani nic) a potem nagle pada od jednej rakiety z opóźnieniem. Co do pingu to nie widziałem niższego niż 51, a podobno tak Orange się chwali na tabletowo itp itd że mają pingi po 20-30 ms 😄 A tu taka padaczka w Overwatch.

 

Warcraft 3 używa tego samego serwera blizzarda więc z Orange nie pogram ani w to ani w to. Jedyne co mi zostaje to czekać na koniec umowy i wziąć coś lepszego bo ten net to jednak parodia. Pozdrawiam graczy 🙂

 

Dorzucam jeszcze screen z pingiem. We właściwej grze jest taki sam do tego skacze do 80-100.

1.png