Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

sagemcom iwu200 - brak obrazu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

sagemcom iwu200 - brak obrazu

Dzień dobry, potrzebna pomoc:)

 

Wczoraj do światłowodu dobrałem tv z multiroomem. Dostałem sagemcom iwu200 niestety po aktualizacji się zrestartował i nie ma obrazu tzn. startuje ale po logo już dalej nie idzie (na tych samych portach i kablach tunery od mr działają) i na tv mam komunikat brak sygnału (sprawdzone na różnych hdmi i dodatkowo na projektorze). Robiłem też restart routera.

Konsultant na czacie orange.pl twierdzi że to ustawienia tv, natomiast zmieniałem już wszystko w tv zrobiłem nawet jego hard reset i nic. Czy jest jakaś opcja żeby np. kombinacją klawiszy zmienić rozdzielczość w tunerze może jeszcze jakiś taki problem jest. Proszę pomóżcie:)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

sagemcom iwu200 - brak obrazu

@bzdrojewski Skoro nie przeszedł aktualizacji/instalacji to znak, że może być niedopisany do bazy danych jako aktywny, bądź uszkodzony (konieczna wymiana w BOK). Tego pierwszego dowiesz się z czatu/infolinii. Co zaś drugiego- na starych dekoderach był tryb serwisowy (guziki DCD, jeśli dobrze pamiętam) i tam spróbuj zerknąć jeśli przyjmie do wykonania to polecenie sam dekoder

Dekoder Sagemcom IWU 200 | Orange Polska co wyświetla gdy włączysz jakikolwiek kanał, lub 998? Nie reaguje?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

sagemcom iwu200 - brak obrazu

@bzdrojewski Skoro nie przeszedł aktualizacji/instalacji to znak, że może być niedopisany do bazy danych jako aktywny, bądź uszkodzony (konieczna wymiana w BOK). Tego pierwszego dowiesz się z czatu/infolinii. Co zaś drugiego- na starych dekoderach był tryb serwisowy (guziki DCD, jeśli dobrze pamiętam) i tam spróbuj zerknąć jeśli przyjmie do wykonania to polecenie sam dekoder

Dekoder Sagemcom IWU 200 | Orange Polska co wyświetla gdy włączysz jakikolwiek kanał, lub 998? Nie reaguje?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

sagemcom iwu200 - brak obrazu

@bzdrojewski  sprawdź na swoim koncie Mój Orange czy masz już dopisaną aktywną usługę tv, jeśli nie to trzeba poczekać aż zostanie aktywowana, może to potrwać trochę.

Poczytaj również ten temat problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200 - Nasz Orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

sagemcom iwu200 - brak obrazu

Sprawa rozwiązana poprzez EBOK telefoniczny (czat nie pomógł) dek nie chciał się dopisać gdzieś do bazy został wymieniony no nowy i działa. Temat do zamknięcia. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc! Pozdrawiam