Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nowy dekoder 4K multi

Anonim

Nie dotyczy

nowy dekoder 4K multi

Na moim testowanym  egzemplarzu aplikacje  miały "czkawkę".


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 50
  • 0

nowy dekoder 4K multi

Za czkawkę w aplikacjach może być odpowiedzialna zmniejszona pamięć z 3GB na 2GB. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

nowy dekoder 4K multi

Czyli co wybrane modele 4K multi mają 3GB ram a pozostałe 2GB ram? nie  chce mi się w to wierzyć bo byłby to dodatkowy koszt dla orange. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13730
  • 56475
  • 667

nowy dekoder 4K multi

@_Artek_ Wszystkie mają tyle samo i to dokładnie tak jak w specyfikacji określone...

AIDA kłamie 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 50
  • 0

nowy dekoder 4K multi

1000004685.jpg

Aida nie kłamie. Nawet jeśli by tak było to wystarczy wejść w ustawienia dekodera i zobaczyć że miejsca na pliki jest tylko 12 GB a powinno być 32 GB. Czyli to inny dekoder niż podaje Orange.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 50
  • 0

nowy dekoder 4K multi

Otrzymałem wyczerpujące wyjaśnienia od technika z Orange. Opowiedział że zarówno kość pamięci jak i pamięci flash są zgodne ze specyfikacją jednak to co widzi użytkownik to dostępne wartości pomniejszone przez system dla płynnego działania. Tak w skrócie mówiąc. Przyznał mi rację że przy tych wartościach w specyfikacji powinno być napisane ile jest dostępne dla użytkowników aby nie było niejasności.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 610
  • 2029
  • 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13730
  • 56475
  • 667

nowy dekoder 4K multi

@Dwarfen Czyli specyfikacja jest prawidłowa, a są uwarunkowania robocze, które ograniczają te zasoby do widocznych na Twoich screenach...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 1203
  • 6

nowy dekoder 4K multi

Jeżeli te dekodery są na Androidzie to można odczytać dokładne dane przez ADB, w trybie TCP/IP. Jeżeli chcecie dokładną instrukcję to Wam zrobię. Shell wypluje co tylko sobie życzycie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 50
  • 0

nowy dekoder 4K multi

Nie potrzeba do tego Roota ?