Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet w radiu samochodowym


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

dzień dobry, chciałbym podłączyć internet mobilny do radia samochodowego i muszę podać dane APN, NAZWA UŻYTKOWNIKA I HASŁO. Niestety nigdzie nie mogę podejrzeć hasła do profilu. Jest to profil domyślny internetu orange czyli:

Nazwa profilu ORANGE PL (domyślne)

APN internet

Nazwa użytkownika: internet

hasło: ********

Utworzyłem nowy profil z nowym hasłem ale nie moge go ustawić jako domyślny. i radio po wpisaniu danych z nowego profilu nie łączy. Moje pytanie z kąd wziąć hasło do domyślnego profilu ORANGE.

37 ODPOW. 37

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

internet w radiu samochodowym

Z tego co się orientuję, hasło to "internet"...

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

niestety nadal nie chce połączyć


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

internet w radiu samochodowym

A usunąłeś swój profil? Hasło które podałem to hasło do profilu domyślnego apn...warto było by przywrócić modem do fabryki i na nowo skonfigurować apn..


Edit:

Hasło do sieci...teraz zaskoczyłem 😉 Powinno być pod klapką modemu lub na jego spodniej części 🙂 Nie zrozumiałem pierwszego posta....sorki 🙂 Jaki modem? WPS nie działa?

Anonim

Nie dotyczy

internet w radiu samochodowym

@damian13zasadnicze pytanie, karta sim do danych (internet), czy zwykła do rozmów?

potrzebna  do danych LTE, radio pewnie ma profil do netu, wpisz w nim ustawienia.

Jakie radio masz?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

swój profil usunąłem, wiem, że hasło jest do domyślnego. chyba ja źle napisałem post, nie chodzi mi o hasło do sieci które jest napisane na modemie. tylko o hasło które jest wypisane w opcjach tam gdzie APN, NAZWA PROFILU NUMER DOSTĘPU *99# itp


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

karta sim typowo do internetu.LTE, radio ma profil do netu i w tym profilu wpisuję dane, jednak na kablu od radia do którego podłączam modem widnieje karteczka 3G, może radio nie przyjmuje LTE? ale modem powinien sam się przełączyć do 3G w takim razie. Radio chinczyk, z aukcji: http://allegro.pl/radio-samochodowe-2-din-skoda-vw-seat-gps-wifi-pol-i7094046679.html?snapshot=MjAxO...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

Niestety kartę do internetu mam z sieci orange a modem z PLAY ponieważ został mi ze starej umowy z siecią play, a dokładniej modem od tego zestawu. http://allegro.pl/modem-lte-4g-huawei-e3372-router-d-link-dwr116-i7161387496.html?bi_s=ads&bi_m=list...

Anonim

Nie dotyczy

internet w radiu samochodowym

Modem ustaw jak się da na 3G, automatycznie z LTE na 3G to on się przełączy jak LTE nie ma.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

właśnie nie widzę opcji z ustawieniem LTE lub 3G ale jak mi uciekła LTE to widziałem, że weszło HSPD więc ma automat ustawiony