Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet w radiu samochodowym

Anonim

Nie dotyczy

internet w radiu samochodowym

Modem od Play to wgraj czysty od producenta, lub Orange jak mają taki w ofercie, bo ustawienia bywa że złapie automatycznie do Internetu, podobnie do telefonu.

Blokady sim-lock na tylko Play tam nie masz? Wtedy netu na karcie sim od Orange nie będzie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

simlock nie ma bo po podłączeniu do komputera internet łączy, kod pin na karcie sim również wyłączyłem, po podłączeniu modemu do radia lampka mruga tak samo jak po podłączeniu do komputera. innego modemu nie mam.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

tak to wygląda

ustawienia.png

Anonim

Nie dotyczy

internet w radiu samochodowym

Wychodzi że radyjko nie dogaduje się z modemem, tak w ciemno trudno o trafną diagnozę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

rozumiem, dziękuję za zainteresowanie, spróbuje znaleźć jeszcze inny modem najlepiej z sieci ORANGE i wtedy będę coś myślał a jak nie to może moduł internetu w radiu uszkodzony...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

a może te hasło to nie jest jednak "internet"

Anonim

Nie dotyczy

internet w radiu samochodowym

Wi-Fi masz w radyjku, to opcja jest z tego co widzę w aukcji, jak masz to udostępnij z telefonu i będzie net, modem LTE jakiś prosty kup, stacjonarny sklep i może udostępnią to testu (któryś zadziała) 😉

Co do Internetu w telefonie/modemie tu masz filmik Orange Ekspert.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

internet w radiu samochodowym

Screen pokazuje chyba że masz połączenie ale masz lejek lub inna blokadę. Masz jakiś pakiet na internet?

Wpisujesz internet bez cudzysłowu?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

internet w radiu samochodowym

Spróbuj włączyć roaming w modemie. Na działce przesiadłem się z airboxa na modem z plusa i też nie mogłem się połączyć po ustawieniu apn z Orange. Po roamingu śmiga że aż miło...

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

tak wifi w radiu jest, próbowałem przez hotspot z tel ale jak się okazało trzeba dokupić antenę wifi bo jest opcjonalne. modem prosty? wydaje mi się, że nie ma prostszego od tego 🙂