Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dysk do whd 80


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

dysk do whd 80

Jako, że dedykowany dysk do WHD80 jest trudno dostępny (od co najmniej 2 miesięcy w sklepie status "produkt dostępny wkrótce") może ktoś w Orange uchyli  rąbka tajemnicy jak przygotować dysk usb do współpracy z tym dekoderem. Zakładam, że zapewne jest sformatowany inaczej niż FAT/NTFS i coś wgrane na partycji startowej. Jest tu pewnie sporo osób które są w stanie "ogarnąć" taką procedurę.

Tym bardziej, że nie ma opcji wymiany tego dekodera na inny (np na ICU100)

35 ODPOW. 35

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

dysk do whd 80

@pawelow  Przykro mi ale do Dekoder WHD80 to  tylko dedykowany od Orange dysk twardy  320 GB 
raczej inny nie zadziała 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

dysk do whd 80

Przecież chyba nikt nie produkuje specjalnych dysków na zlecenie Orange 🙂

To standardowy dysk USB odpowiednio sformatowany i ewentualnie z jakimś wgranym oprogramowaniem.

Mogą być np. ograniczenia co do wielkości i/lub poboru prądu z portu USB. Do UHD88 były dyski zdaje się Toshiba - też oczywiście odpowiednio spreparowane.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

dysk do whd 80

Trudno mi powiedzieć ale pewno Orange jakieś ma oprogramowanie w dysku widocznie jedynie co możesz to na dysk z komputera rzucić se film i odtwarzać na tym dekoderze .a by nagrywać musi  być ten dysk  od Orange 🙂 tego nie zmienimy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

dysk do whd 80

Chyba nadal się nie rozumiemy. Właśnie o to chodzi, żeby Orange ujawniło jak musi być przygotowany dysk do współpracy z dekoderem. Na pewno nie jest to jakaś kosmiczna technologia. Nic albo niewiele na tym stracą- dysków i tak nie ma (więc ich nie sprzedają ani nie wydzierżawiają), dekoderów też już nie dają (bo są nowsze). A tacy jak ja przestaną ich nękać np. o wymianę na ICU.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

dysk do whd 80

@pawelow  wiem o co ci chodzi ale Orange takich rzeczy nie ujawnia  🙂 jeśli masz dysk USB 3.0 możesz spróbować sparować  bez gwarancja że uda się ale zapytam się pracownika Orange  🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

dysk do whd 80

@pawelow  po rozmowie z kimś z wyższego szczebla Dekoder whd 80  musi być dysk od Orange 🙂 nie da się nic zrobić .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

dysk do whd 80

Szkoda.

To może chociaż jakieś info kiedy będą dostępne. I to w opcji dzierżawy która ponoć występuje (tak przynajmniej powiedział mi konsultant) ale w salonie zrobili wielkie oczy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

dysk do whd 80

Polecam czat Orange z konsultantem tylko czat od poniedziałku do piątku od 8 do 21 działa    i z nimi rozmierzwiać  w sprawie dysku może już jest dostępny tylko strona nie ma aktualizacji i życzę miłego dnia


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

dysk do whd 80

Cześć. @pawelow. Jeśli chodzi o dyski do whd 80 to nie mam dobrych wiadomości. Brak informacji kiedy będą dostępne zarówno w salonie jak i na stronie. Pierwsze słyszę żeby były dzierżawione.