Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Mój problem ze streszczeniami (opisany na stronie 8 tego wątku, polegający na rozjechaniu streszczenia poprzez EPG) pojawił się dopiero wraz z ostatnią otrzymaną aktualizacją (01.41.40) - wcześniej było w porządku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

I jak tam ktoś dostał tę aktualizację wprowadzającą opcję edycji kanałów ulubione ??


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

To jest soft lekko przerobiony z tych poprzednich dekoderów. Nawet piloty są kompatybilne. Specjalnie wydałem kasę na ICU100 żeby mi pilot dekodera nie włączał innych sprzętów takich jak przełącznik HDMI lub paska LED pod sufitem. Doszły jeszcze dwa problemy z tym tunerem, mianowicie musi być dobrej jakości kabel HDMI bo ginie Video, w dekoderze UHD88 oraz WHD80 tego nie było. Drugi problem to taki że kiedy włączam TV Panasonic  (podłączony do amplitunera Yamaha) a potem dekoder to nie mam sygnału z dekodera, jeśli włączę najpierw dekoder a potem TV to sygnał się pojawia.Niby przełączenie jest prawidłowe w amplitunerze i TV a jednak ekran jest czarny i brak głosu. Jedynym plusem tego dekodera jest 4K, pozostałe bajery internetowe trzeba extra opłacać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

@adzia1 znaczy się że ; dostałaś ; nową wersję oprogramowania , jaka numeracja ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Ja dostałem tak z kilka dni temu - wersja 01.46.40. Ale to chyba jeszcze jest jakaś wersja pośrednia - zmian w zarządzaniu listą ulubionych brak, a występujący u mnie problem ze streszczeniem pozostał.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Po aktualizacji softu ICU100 - cos ok. 08.06.2018, przestało prawidłowo działać przełączanie kanałów pilotem. Gdy naciskam P+ wskakuje na CNN kanal 781, z takim tez sie domyslnie uruachmia.

Tyle nerwów stracić, teraz nie można oglądać bo nie znając na pamięć numeracji trzeba za każdym razem recznie przewijac listę.

Ktoś ma podobnie?

Jutro zgłaszam reklamację że dekoder nie sprawny... 

pstrykanie P+ cały czas zapętla między kanałami 781 a 8xx. wskakują jakieś dla dorosłych przy włączonej blokadzie rodzicielskiej, gdy dzieci szukają bajek.

Żenada, co za ludzi zatrudnia orange ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

U mnie podobnie. Korzystam z tej "beznadziejnej" listy ulub. I gdy przełączając kanał np. z 10 do kolejnego podobnego, który mam zamiar zobaczyć powiedzmy 210, bo niestety posortować tego się NIE DA ! To gdy przytrzymam pilot na "P+" to przełącza mi wszystkie kanały nawet te, które do listy nie dodawałem a czasem, gdy puszcze przycisk myśląc że jestem w okolicy kanału na który "poluje" to ku mojemu zdziwieniu nagle wyłącza mi listę i zostawia dekoder na kanale 20 czy jakoś tak. Normalnie nienormalne, że taki sprzęt wciskają z abonamentem. I jeszcze te kłamstwa, że ktoś coś z tymi błędami zrobi. Żałosne !!!


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@rafja1978napisał(-a)

Po aktualizacji softu ICU100 - cos ok. 08.06.2018, przestało prawidłowo działać przełączanie kanałów pilotem. Gdy naciskam P+ wskakuje na CNN kanal 781, z takim tez sie domyslnie uruachmia. 

Tyle nerwów stracić, teraz nie można oglądać bo nie znając na pamięć numeracji trzeba za każdym razem recznie przewijac listę.

Ktoś ma podobnie?

Jutro zgłaszam reklamację że dekoder nie sprawny... 

pstrykanie P+ cały czas zapętla między kanałami 781 a 8xx. wskakują jakieś dla dorosłych przy włączonej blokadzie rodzicielskiej, gdy dzieci szukają bajek.

Żenada, co za ludzi zatrudnia orange ?


Spróbuj zobaczyć, czy ci to pomoże. Wciśnij strzałkę w dół, powinna pokazać się jakaś kategoria programów. Strzałkami w prawo lub w lewo wybierz grupę kanałów „Orange TV” i wtedy wciśnij klawisz „Powrót”.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

faktycznie lista.
tęsknię za nc+. tam w dekoderze było super. wzór. teraz jestem skazany na Orange bo nie mogę satki do elewacji przymocować. orange ciągnie po necie

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

 


@balbina12napisał(-a)

@adzia1 znaczy się że ; dostałaś ; nową wersję oprogramowania , jaka numeracja ?


Mam wersję 1.46.40