Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Masz aktualizację, po której to możesz zmieniać kolejność kanałów na liście ulubione ??


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@Damian_zg89napisał(-a)

Masz aktualizację, po której to możesz zmieniać kolejność kanałów na liście ulubione ??


Mam nowy soft gdzie tez ta zmiana miała być, ale generalnie ulubionych nie używam więc nie wiem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Sprawdź jak możesz. Na tym właśnie zależy mi najbardziej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Stworzyłem na swoim Samsungu ICU 100 listę ulubionych i na razie nie ma tej możliwości - wersja 01.41.40.

Jak zresztą widać (po powiększeniu) na załączonym wcześniej zrzucie soft ten zacznie się pojawiać u niektórych w najbliższy wtorek.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@lukis90elnapisał(-a)

Stworzyłem na swoim Samsungu ICU 100 listę ulubionych i na razie nie ma tej możliwości - wersja 01.41.40.

Jak zresztą widać (po powiększeniu) na załączonym wcześniej zrzucie soft ten zacznie się pojawiać u niektórych w najbliższy wtorek.

 

Potwierdzam ulubione zrobione ale zmienić kolejności się nie da.


 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Czyli aktualizacja, którą dostaliśmy ostatnio - 01.41.40 nie jest tą, o której pisze pani rzecznik. To żadna pomyłka i od wtorku pierwsi powinni dostać nową wersję, miejmy nadzieje z tą funkcją.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Od kiedy jest wersja 1.41.40 oprogramowania? Bo jakiś czas temu zauważyłem, że zginęły streszczenia programów. Tj. jak się wybierze EPG i konkretny program, to jest widoczne streszczenie. Ale jak się na tym programie z boku wybierze Streszczenie, to nic nie ma.

No i dziś chciałem posłuchać radia, a tu nic. Nawet jakiś błąd był wyświetlany (błąd P01), ale później i on przestał się pokazywać.

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

@SuToPojawiło się na początku tego tygodnia. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@AnonimDzięki. W takim razie problem streszczeń musiał wyniknąć z innego powodu. U mnie być może wczoraj tuner się zaktualizował, bo nie chciał się uruchomić z czuwania. Musiałem go wyłączyć.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Od roku mam dekodery samsunga ICU 100 i cały czas mam problem z "telegazetą" czyli informacjami o aktualnie oglądanym programie na danym kanale. Podczas przyłączania kanałów, powiedzmy od nr 1 w górę, czy jakiegokolwiek numeru, jakies 30% do 50% kanałów na pasku informacyjnym ma napisane "informacje niedostępne" i muszę poczekać, aby to się załadowało. Czy też tak macie? Jest to baaaaaardzo denerwujące. W głowie się nie mieści, że jakiś kanał telewizyjny ładuje się szybciej niż pasek tekstowy z nazwą danego programu.

 

Jak temu zaradzić?