Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Brak możliwości zmiany kolejności kanałów w mojej liście "ulubione" to jakiś żart.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Mam tak samo. Pogada wyłączenie i włączenie dekodera przełącznikiem z tyłu obudowy. Uciążliwe, ale skuteczne. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Czy w związku z tym, że dekoder wykorzystuje pamięć flash, to czy pauzowanie i cofanie programów jest możliwe bez dysku, a dysk służy jedynie do nagrywania audycji?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Kolejny "kamyczek" lub raczej kamień do ogródka. Zakupiłem amplituner audio stereo specjalnie wybrany z wejściami HDMI co by rozwiązał problem wielości kabli i scentralizował sterowanie. Niestety wspaniałe, nowoczesne urządzenie, wyposażone we "wybitne" oprogramowanie nie radzi sobie ze standardem HDCP 2.2 i bez względu ile stówek byś wydał na kable, niezłomnie nie połączy się z TV via ampli. 

No i jak zwykle przypominam, o braku możliwości modyfikowania kolejności programów na liście ulubionych już nie mówiąc o tworzeniu kilku takich list. 

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Pisałem już, ten dekoder ma brandowane oprogramowanie, zgłaszajcie takie błędy w sofcie, poprawią, co drugi narzeka na kompatybilność, Orange pewnie powie że te nowe amplitunery stwarzają problem, ale to nie to 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Ma Ktoś wiedzę czy jest możliwość i ewentualnie jak wzmocnić na Samsung ICU 100 siłę dzwięku na wyjściu optycznym . Na tą chwilę jest to dość słabe wzmocnienie w porównaniu do innych moich urządzeń AV , przykładowo połączony z amplitunerem Odtwarzacz CD lub Blu Ray do w miarę dobrego odtwarzania dzwięku potrzebuje ; skali : 35 natomiast aby uzyskać takie same efekty z ICU muszę pokrętło podkręcić na 55 . 

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

@balbina12Tak mam widzę niech Orange nie dotyka się do oprogramowania a niech Samsung się tym zajmie i będzie OK   


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Tylko jak to na Orange wymusić ? Emotikon: sfrustrowany

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@balbina12napisał(-a)

Tylko jak to na Orange wymusić ? Emotikon: sfrustrowany


Raczej się nie da bo tnie koszty. Na temat softu do routera 

Tak odpowiedz 

Orange (w tym sensie, że nie było jak dotąd możliwości a operator nie czuł specjalnej potrzeby, aby wygospodarować na to zasoby w Orange Labs).

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@balbina12napisał(-a)

Ma Ktoś wiedzę czy jest możliwość i ewentualnie jak wzmocnić na Samsung ICU 100 siłę dzwięku na wyjściu optycznym . Na tą chwilę jest to dość słabe wzmocnienie w porównaniu do innych moich urządzeń AV , przykładowo połączony z amplitunerem Odtwarzacz CD lub Blu Ray do w miarę dobrego odtwarzania dzwięku potrzebuje ; skali : 35 natomiast aby uzyskać takie same efekty z ICU muszę pokrętło podkręcić na 55 . 


Nie ma możliwości cyfrowego audio ustawić na bez obróbki, wtedy będzie tak jak u nadawcy, obrabiać fonię w amplitunerze, więcej się nie zdziała w oprogramowaniu, siła sygnału audio to już od elektroniki zależna.