Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


JanŻak napisał(-a):

Witam,

Czy ktoś z pracowników Orange może się odnieść do tematu ewentualnych zmian w oprogramowaniu dekodera? Coraz bardzie irytuje mnie brak pełnej konfiguracji (kolejności i numeracji) własnych (wielu) list programów! Nie wiem czy nie wrócić do kablówki. Mam jeszcze tydzień na decyzję zwrotu. Emotikon: sfrustrowany


@JanŻakChyba pozostaje ci powrót do kablówki. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie



@JanŻakChyba pozostaje ci powrót do kablówki. 


...ale, mówisz to bo wiesz, że nic z tym nie zrobią bo "się nie da", czy to doświadczenie życiowe przez Ciebie przemawia?

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


JanŻak napisał(-a):


@JanŻakChyba pozostaje ci powrót do kablówki. 


...ale, mówisz to bo wiesz, że nic z tym nie zrobią bo "się nie da", czy to doświadczenie życiowe przez Ciebie przemawia?


@JanŻakTo co chcesz żeby mieć to nie tak szybko w Orange.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Chciałby na wzór "Pomysłów" dotyczących funkcjonalności samego forum, kontynuować temat sugerowanych zmian w dekoderze Samsunga.

1. oczywiście ponawiam z cała mocą potrzebę umożliwienia budowania kilku list ulubionych kanałów

2. oczywiście ponawiam z cała mocą potrzebę umożliwienia w tych listach budowania własnej kolejności kanałów i ich numeracji.

3. Program TV - powinien dotyczyć tylko wybranej listy (trudno przegląda się ponad 100 programów)

4. wybór konkretnego kanału z listy jest nieczytelny na tle bieżącego program. Powinno być jakieś kontrastowe tło.

5. a jak to wszystko powyżej będzie już działać to wypadałoby zrobić jakaś appkę na smartfona do zarządzania dekoderem

 

To tyle na teraz. Zachęcam wszystkich do wrzucania swoich uwag i pomysłów. Jeżeli z góry założymy, że nie mamy na to wpływu to rzeczywiście tak będzie!

 

ZACHĘCAM DO AKTYWNOŚCI!!!! 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

 6 Powinna być możliwość nagrywania na pendrive a nie tylko na Hdd

 7.Nagrany materiał powinien móc być odtwarzany na multiroomie lub TV Samsung - brak kontabilności

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


MUNO napisał(-a):

 6 Powinna być możliwość nagrywania na pendrive a nie tylko na Hdd

 7.Nagrany materiał powinien móc być odtwarzany na multiroomie lub TV Samsung - brak kontabilności


@MUNOTez nie masz możliwości oglądania tego samego co nagrałeś na TV Samsung na innym TV Samsungu czy innej firmy.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Na początku września pojawił się nowy soft w dekoderze. Czy ktoś zauważył jakieś zmiany, bo ja nie potrafiłem ich zidentyfikować.

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


JanŻak napisał(-a):

Na początku września pojawił się nowy soft w dekoderze. Czy ktoś zauważył jakieś zmiany, bo ja nie potrafiłem ich zidentyfikować.


@JanŻakA jaki on ma numer ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


vdsl2 napisał(-a):

JanŻak napisał(-a):

Na początku września pojawił się nowy soft w dekoderze. Czy ktoś zauważył jakieś zmiany, bo ja nie potrafiłem ich zidentyfikować.


@JanŻakA jaki on ma numer ?


 01.25.40 bodajże


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Ja był dodał jeszcze obsługę (Anynet+) żeby obsługiwać wszystko jednym pilotem bo niby mam TV Samsung a dekoder taki ubogi a chcą 4K 😂.
A tak na poważnie to fajnie by było jak by to dodali.