Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

ponoć niektórzy mieli aktualizacje z końcem września - osobny temat jest o zmianach po aktualizacji, w dziale Nasze Uslugi >> Telewizja. generalnie kosmetyka układu kanałów. Jeśli ktoś coś więcej zauważył, proszę pisać 🙂

kanałow w ramach multinagrywarki nie przybyło, a opcja przewijania w przód na kanałach tvndiscovery została zablkowana- komunikat, że to z winy nadawcy kanału.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

To niezły bałagan jest na tym forum...

To po co powstał ten wątek, kilka linijek powyżej..?

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Dekoder-Samsung-ICU-100-informacje-o-aktualizacjach/m-p/57...

 

Każdy pisze gdzie i o czym chce..niedługo w każdym dziale powstanie wątek o aktualizacjach w których i tak nic od przedstawicieli z Orange się nie dowiemy..


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

zgadzam się, że bałagan jest. i jak dla mnie kaleczenie języka polskiego i jakiejś kultury w pisaniu. ale na pewno się czepiam i za chwilę znów ktoś mi wyrzuci, że tylko narzekam, a dziś dużo chwaliłem akurat (kanał StingrayFestival4k).

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

@jarmk  i @Tob była wczoraj AMA, można było dopytać rzecznika Orange 😐


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

W tym sofcie dzieją się inne historie. Mianowicie Po włączeniu tunera mam na ekranie miniaturkę obrazu w górnym, lewym rogu. Zmiana kanału nic nie pomaga, dopiero jak wejdę w nagrania i z powrotem na TV to jest dobrze. Zdjęcie w załącznikuOrange tuner 1.jpgOrange tuner 2.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Nic podobnego nie spotkalem 

Ogolnie odkąd się poskarżyłem tutaj ze mi paski epg się nie laduja to jak czarodziejska różdżka problem zniknął.

dekoder na wifi - światłowód. Za ściana router obok gniazda optycznego kabla. 
Blok. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Jak macie teraz soft? U mnie najbardziej szwankuje nagrywanie na dyskach zewnętrznych.  Mam dwa dekodery i dwa różne dyski: jeden od orange, drugi kupiony samodzielnie. Problem pojawił się jakieś 2 miesiące temu. Naciskam nagrywanie lub jest coś zaplanowane. Dekoder niby to nagrywa, jest to potem widoczne w nagranych, ale nie można tego odtworzyć. Wyskakuje info na ekranie że wystąpił błęd podczas odtwarzania. Pomaga reset dekodera ale dzień, dwa i znów to samo. Mam ustawione nagrywanie jakiś seriali i raz nagra dobrze a raz źle. Totalny chaos. Aha jeden dekoder jest podłączony przez wifi, drugi przez kabel. Bez znaczenia. Nagrywa jak chce i co chce :catsad: Help! Nie wierzę że nagle padły mi dwa dekodery.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Wersja oprogramowania 02.09.46.

Ja nagrywam na swój prywatny dysk ADATA USB 3.0 i dekoder z Orange Samsunga.

Jakoś jak do tej pory z nagrywaniem nie miałem większych problemów. Piszę "większych", bo z jakiś miesiąc, może więcej temu, przez jakieś dwa tygodnie wchodząc w nagrania strasznie wszystko się muliło.. Niby nagrane było normalnie, ale włączając film od momentu wduszenia przycisku do momentu pojawienia się filmu mijało z 20-30 sekund. To samo wychodząc z nagranego filmu, czy programu mijały "wieki"... ale teraz jest już w miarę ok, choć mogłoby szybciej to wszystko działać..

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

To też mam ten soft. I tak jak pisałem dwa różne dekodery i dwa różne dyski. Ja problem zauważyłem mniej więcej jak orange uruchomił funkcję multinagrywarki. Mam podejrzenia że specjalnie coś namieszali żeby zniechęcić do nagrywania na dyskach zewnętrznych. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Też tak miałem. Wejście w film albo wyjście z niego trwało wieki. Aż któregoś dnia podczas trwania filmu wszystko zawisło. Nie dało się zatrzymać filmu, wyjść z niego, przewinąć. Musiałem wyłączyć tuner. I nagle wszelkie problemy zniknęły.