Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

To fajnie, cieszy taki post i napawa optymizmem, że ktoś coś z tym robi, że nasze uwagi i pobożne życzenia zostaną być może kiedyś spełnione... 🙂 

Dzięki za info.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

i jak Bartecki zareagowałeś na to, że po dwóch latach nic się nie zmieniło 😕 ?

 

kurka potrzebujecie dewelopera? mogę to naprawić po godzinach ... przynajmniej przydałoby się to nagrywanie od momentu zbuforowanej już w timeshifcie zawartości (od znacznika obecnego programu)


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@jarmknapisał(-a)

To fajnie, cieszy taki post i napawa optymizmem, że ktoś coś z tym robi, że nasze uwagi i pobożne życzenia zostaną być może kiedyś spełnione... 🙂 

Dzięki za info.


ale jak mają być spełnione skoro od dwóch lat nic nie zostało poprawione? no ludzie .. błagam


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 25
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Witaj.

Czekałem półtora roku i obserwowałem "mikrozmiany" w oprogramowaniu dekodera, niemalże wszystkie wady, które wymieniłem na początku mojego posta pozostały niezmienione. Z ciekawszych poprawek, wprowadzono możliwość sortowania kanałów na liście ulubionych programów.

 

Później straciłem nadzieję, wykupiłem znaną usługę streamingową z contentem video online i w zasadzie od tego czasu bardzo mało używam dekodera.

Po upływie dwóch lat chciałem zrezygnować z telewizji i zostawić sam internet w Orange (bo z niego jestem zadowolony) ale moja żona niestety nie chce "jeszcze" zrezygnować ze "standardowej" telewizji więc dekoder został.

 

Pozdrawiam

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Ja też czekam na zmiany, ale chyba się nie doczekam. Za ok pół roku kończy mi się umowa i zmieniam na UPC. Oprogramowanie dekodera powinno być aktualizowane na bieżąco, a nie co rok czy dwa lata. Wydaje mi się, że gorzej to już chyba nie będzie.

Tutaj:

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Dekoder-Samsung-ICU-100-aktualizacja-niedopracowanego/m-p/...

wymieniłem problemy jakie zauważyłem w oprogramowaniu dekodera. Był to sierpień 2018 roku. Mamy maj 2019 roku i nic nie zostało poprawione.

Niestety, ale wyskakujące menu po każdym uruchomieniu dekodera (gdzie oczywiście samo nie zniknie tylko trzeba je ręcznie wyłączyć) to już jest mistrzostwo świata, dłużej tego nie zniosę.

 

Pozdrawiam wszystkich cierpliwych 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Dzisiaj rano wygrzebałem z szafy dekoder ICU 100. Podłączyłem i okazało się, że jest stara wersja oprogramowania. Zostawiłem na 6h na kanale 998 (techniczny). Po wyłączeniu i włączeniu zasilania nie dostaje aktualizacji. Dlaczego?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@Floccnapisał(-a)

Dzisiaj rano wygrzebałem z szafy dekoder ICU 100. Podłączyłem i okazało się, że jest stara wersja oprogramowania. Zostawiłem na 6h na kanale 998 (techniczny). Po wyłączeniu i włączeniu zasilania nie dostaje aktualizacji. Dlaczego?


A jaką masz wersję oprogramowania?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

@Robert_18SAMSUNG_ICU100_stbdak_01.41.40


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Może zostawienie dekodera włączonego na noc pomoże.

Niestety ale użytkownik nie ma wpływu na aktualizację oprogramowania - nie można jej włączyć, wyłączyć, ani nawet sprawdzić czy jest nowsza czy nie. Kolejny punkcik do listy zmian w oprogramowaniu. Przydałaby się przynajmniej możliwość ręcznego sprawdzenia i w razie czego aktualizacji oprogramowania.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

"Najnowsza" ma oznaczenie 01.49.40, wątek o aktualizacjach jest tutaj:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Pozostale_urzadzenia/thread-id/2745/pa...