Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Jesteś wielki! Chylę czoła 😉

Pomogło

Tak jak napisałeś pomogło. Odpaliłem (zapomniałem że wgrałem do tabletu..). Wybrałem kanały premium,odznaczyłem (usunąłem z ulubionych). Zamknąłem aplikację 

W dekoderze wszedłem w ustawienia, ostatnie aplikacje - orange usunąłem dane aplikacji. Powróciłem do ustawień i kliknąłem ostatni wybór czyli "uruchom ponownie"

Bardzo dziękuję za pomoc

Czekamy w takim razie na aktualizację aplikacji, aby nie trzeba było tak kombinować i można to było wykonać z opcji menu dekodera

Serdecznie pozdrawiam i zamykam temat

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 187
  • 1

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Miałem ten sam problem, dosłownie. Po przywróceniu fabrycznych, pilot nie działał po bluetooth, były cyrki z wybieraniem głosowym.. Wymieniłem na inny i działa, ale widzę że jak znów będę musiał dać do fabrycznych to znów szlag trafi pilota. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 9
  • 55
  • 1

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Czy po przywróceniu ustawień fabrycznych rozparowałeś pilota? W pewnym momencie na etapie parowania pojawia się informacja o takiej konieczności


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 187
  • 1

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Rozparowac? Miałem tylko info aby nacisnąć przycisk wybierania głosowego, który miał się sparować z dekoderem i co dziwne, przycisk działał, ponieważ mrugała lampka na dekoderze, a pilot od telewizora tak nie chciał się sparować na ekranie. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Witaj 

Hmn po uruchomieniu procesu przywracania ustawień fabrycznych.

Postępowałem tak jak komunikaty na ekranie... czyli jak był komunikat o parowanie pilota (tak jak przy uruchamianiu" nowego" urządzenia) nacisnąłem przycisk pilota. ...Po 10 nieudanej próbie sparowania. Przeszedłem dalej .... czyli pozostałem z podstawowymi funkcjami pilota (brak głosowej obsługi)

Wczoraj po kilka razy próbowałem sparować pilota.... któraś próba wręcz spowodowała że po pięciu (tak tak) minutach jak dalej była na ekranie próba parowania.. kropki pomiędzy pilotem a dekoderem) pokazał się symbol "x"..

Wyłączyłem dekoder


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Ponownie za chwil kilka,  przymierze się do kolejnej próby sparowania pilota.

Ponownie uruchomię proces powrotu do ustawień fabrycznych...

Zobaczymy za kolejnym podejściem co nastąpi.........

C.d.n.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 187
  • 1

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Ja tak robiłem kilkukrotnie... W końcu mnie tak trafiło, że wymieniłem cały dekoder w salonie i spokój. Ale jak wcześniej pisałem, boję się że jak mi przyjdzie znów do fabrycznych, to znów będą cyrki z parkowaniem. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 304
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Na infolinii otrzymałem informację, że po przywróceniu do ustawień fabrycznych trzeba rozparować pilot. Robi się to przez przytrzymanie jednoczeniśnie przycisku OK i CH- przez 6 sekund. Potem można sparować jeszcze raz zgodnie z instrukcją na ekranie. Faktycznie tak było i wszystko działało.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 187
  • 1

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Oczywiście że tak robiłem, ale nie przynosiło skutku. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Po ponownej walce ...udało się 

Ale dopiero po restarcie fizycznym (igła w wiadome miejsce na obudowie). Dekoder nie chciał się po restarcie sparować z pilotem. Pominąłem po 5 próbach początkowych.  Podałem hasło do funboxa, poczekałem na całkowity rozruch dekodera. Po wprowadzałem i pościągałam po raz kolejny wszystkie aplikacje . Poczekałem ok 5minut i ponownie wszedłem w ustawienia tam gdzie można skorygować  ustawienia pilota... I dopiero wtedy udało się uzyskać jego pełną współpracę = wybieranie głosowe

Tak na koniec:

Dlaczego Orange narzuca nam abonentom brak możliwości uporządkowania (własnej kolejności) zainstalowanych aplikacji.

Polecam dla tych co nie korzystają usunąć aplikację Netflixa?

Pozdrawiam