Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

 

Dobry wieczór

odkryłęm przypadkiem

Nowy dekoder w ofercie Orange, aktualnie podstawowy w ofercie multiroom.

W okresie świąteczno-noworocznym miałem dostęp do " ponadpakietowych" kanałów tv. w dobrej wierze parę z nich, dodałem do ulubionych. Aktualnie co wiadome nie mam do nich dostępu(koniec promocji), ale uwaga nie mogę ich usunąć ze swojej listy ulubionych kanałów. Jedynym sposobem jest adroidowe wejście w menu (nadrzędne) nad aplikacją tv orange i fizyczny powrót do ustawień fabrycznych. Brak jest takowej możliwości z poziomu aplikacji Orange. Wiadomo co to oznacza, od nowa ustawianie dostępów oraz wgrywanie po koleji swoich aplikacji do streamingu czy też oczywiste żmudne wklepywanie loginów i haseł

Nie muszę też dodawać że do tej pory na innych dekoderach np. IWU200 po utworzeniu kanałów ulubionych byłą możliwość ustawienia własnej kolejności w/w kanałów.... tu tego nie ma. Zgłosiłęm ten fakt na czacie, zobaczymy jaka będzie reakcja. Gdzie byli testerzy oprogramowania dekodera?

Pozdrawiam Wlokop

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8416
  • 64

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

@Wlokop Sprawdzałeś czy ulubione synchronizują się z Orange TV Go? Jeżeli tak to może z w tamtej aplikacji da się je usunąć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9946
  • 85

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Cześć @Wlokop 

super ze zauważyłeś ten błąd i zgłosiłeś go na Orange czacie.  Jest to nowy dekoder i mogą pojawiać się jakieś błędy. Dział techniczny Orange przy najbliższej aktualizacji dekodera powinien poprawić tą kwestię 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53632
  • 625

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

@Pablo5  wszystko zależy z czego ta niedogodność wynika i jak rozwiązano to w 4KStream. Trudno coś obiecywać za technikę operatora, ale zapewne już o tym wiedzą...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

chwila wiem że oba mode są na Androidzie. Nie znam dekodera stream. Mnie chodzi o dekoder multi. Jak doczytałem na grupie 😉 stream ma w swoim menu bardzo dobrą opcje, w postaci wyboru kanałów tylko że swojego wykupionego pakietu. Coś czego nie posiada multi.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53632
  • 625

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

@Wlokop  dlatego pisałem, że nie wiemy z czego problem wynika, skoro jeden ma a drugi nie..skoro to ten sam typ softu

Dajmy szansę technice 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

ok. teraz zrozumiałem . Fakt dekoder 4stream i 4kmulti to pierwsze dekodery na androidzie.

Poprzednie modele dekoderów miały wewnętrzne własne softy.

Racja nie jestem informatykiem .

Ciekawe kiedy możemy się spodziewać aktualizacji oraz czy w niej znajdzie się też opcja dla 4k multi , która jak już wspomniałem (znalezione w postach grupy-jest w 4k stream) czyli w menu oddzielna kategoria kanałów tv - kanały z mojego(moich) pakietów.

Pozdrawiam


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 6
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Witam, wchodzisz ustawienia aplikacje niedawno otwierane aplikacje  Telewizja od orange  i  wyczyść dane.

Wszystkie adresy email zostają i logowania  to jest takie czyszczenie ekranu głównego


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

ha niestety nie działa . Usuwa historię oglądania, wybór kanału regionalnego, 

ale ulubione kanały zostały takie jak przed tymi czynnościami.

A jako ciekawostkę dopiszę że po usunięciu danych z aplikacji orange, zniknęły mi wgrane ze sklepu play: player oraz skyshowtime


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

Kolejna ciekawostka..

Dokonałem tzw. Twardego Resetu poprzez fizycznie wciśnięcie  w odpowiednim miejscu w dekoderze.... I standardowo parowanie pilota z dekoderem ( poddałem się po 10 próbie-nie będzie wybierania głosowego -zostaje na podzczerwieni) podawanie hasła do WiFi,  wgrywanie własnych aplikacji itd. itp.

Po całym procesie sprawdzam kanały....i dalej mam kanały ulubione !!!

Czyli nie mogę usunąć z ulubionych kanałów do których nie mam już dostępu 

Pozdrawiam delikatnie zdenerwowany 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8416
  • 64

dekoder 4k multi błąd oprogramowania

@Wlokop Sprawdzałeś czy ulubione synchronizują się z Orange TV Go? Jeżeli tak to może z w tamtej aplikacji da się je usunąć.