Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana w przyszłości na inny dekoder


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

Witam chciałem zapytać z ciekawości jedynie Czy można mieć 3 dekodery np. 4 k stream ? Czy musi być każdy inny żeby korzystać z multiroom?

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

Hej @Januszbba

możesz mieć 3 dekodery 4K Stream. Możesz wymienić dekodery na twoje  życzenie ale wtedy będzie miał opłatę za dekodery. Tutaj masz regulamin  Orange dotyczacy promocji Urządzenie w dobrej cenie tam pisze coś takiego:

W ramach Promocji mają Państwo możliwość wypożyczenia urządzeń w obniżonych cenach:
1) modem: 3,99 zł/mies.

2) dekoder (dotyczy dekoderów dla usługi telewizyjnej, będącej składową dowolnego pakietu z internetem, nie dotyczy dekoderów do usługi Multiroom):

a) Dekoder 4K Premium: 4,99 zł/mies.

b) Dekoder 4K Stream: 3,99 zł/mies.

c) Dekoder 4K: 3,99 zł/mies.

Jeżeli przed 23 maja 2022 r. korzystali Państwo z modemu lub dekodera to opłata za wypożyczenie tych urządzeń pozostaje bez
zmian do czasu ich wymiany na Państwa życzenie.

5. W ramach promocji wypożyczymy Państwu bezpłatnie dekoder Sagemcom WHD 80 do usługi Multiroom

Zgodnie z tym cennikiem dekoder 4K Stream kosztuje 3,99 zł/mies. , a WHD 80 bezpłatnie.

Podsyłam linka do regulaminu Orange

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/25568/5362705f-a4da-4570-b3d3-0fbb94393aba.pdf

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

@Januszbba Każda usługa ma profil urządzeń dostępnych dla opcji TV. Jeśli możesz mieć dekoder za darmo, bierzesz "przydziałowy" za darmo-wtedy określony model (np WHD80).  Płacisz wtedy tylko za sam fakt posiadania multiroomu 10zł. Jeśli naliczana jest kwota za wypożyczenie sprzętu, to zależna od modelu...

Jeśli chcesz inny, np z wyższej półki, to płacisz dodatkowo kwotę przypisaną znów do modelu.

Masz wiele możliwości, ale i tak są one dopasowane do Twojej usługi


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

@Pablo5  Narazie zobaczymy czy po restarcie fabrycznym znowu będą problemy z tymi dekoderami udh 88 jeśli tak to rozważę wymianę na inny dekoder niż uhd 88  a jeśli nie to zostawię tak jak jest. A jak się zdecyduję na wymianę to kurier mi przyniesie nowy dekoder a tamte uhd 88 mógłbym mu oddać czy muszę iść z nimi do salonu?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

@Januszbba Kurier może przyniesie, ale oddać musisz zgodnie z procedura do salonu, lub wysłać do magazynu centralnego w Ołtarzewie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

@agat13  Dzięki 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

@Januszbbatak kurier przywiezie ci do domu ale  dekodery UHD 88 musisz zwrócić do salonu. Możesz także zrobić zgłoszenie w na Orange czacie ze chcesz wymienić te dwa dekodery  na WHD80.

Idziesz ze zgłoszeniem do salonu i wymienisz je a te uhd 88 oddasz do salonu. Przed wymianą (zgłoszeniem) musisz zadzwonić do salonu aby się dowiedzieć czy mają takie dekodery na stanie.Osobiście polecam dekoder do muliroomu WHD 80. Mam go u siebie i działa bardzo dobrze. Polecam.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

@Pablo5 Dopowiem: WHD80 jest ok. Miałem, używałem i nie narzekam.

Przed wymianą trzeba dodać, że UHD88 ma wewnętrzne dyski do zapisywania programów. Jeszcze dostępne na rynku. WHD ma tylko dedykowany dysk-praktycznie nieosiągalny. Jeśli nagrywasz, warto wiedzieć.

WHD80 ma możliwość połączenia po wifi, co jest plusem. Reszta w obu podobna...

Co do zwrotu urządzeń polecam jednak salon, bo masz papier w ręku, że oddałeś...co czasem jest bezcenne jako dowód rzeczowy 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

@Januszbbadokładanie tak jak  pisze @agat13 WHD 80 można po WIFI  podłączyć 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zmiana w przyszłości na inny dekoder

@Pablo5  @agat13  Dzięki za informacje 😉 przemyśle to 🙂