Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 46
  • 0

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi

Kiedy załatacie błąd, który uniemożliwia usunięcie aplikacji lub zmianę kolejności ulubionych aplikacji na ekranie startowym dekodera 4k Multi? Czy zostaje nam tylko zainstalowanie innego ekranu startowego i wyłączenie tego z Orange? Wersja oprogramowania 5.10.30

8 ODPOW. 8

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 150
  • 762
  • 4

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi

To według mnie przypadłość android tv/google tv po ostatnich aktualizacjach. Na moim tv Sony z androidem jest to samo. W sumie nie sprawdzałem czy da się to jakoś wyłączyć w ustawieniach ale bezpośrednio z głównego ekranu można tylko sortować aplikacje ale nie da się ich usunąć z ekranu głównego.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 46
  • 0

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi

Ja niestety posiadam telewizory jedynie z Android TV 8,9 i 11, nie mam Google TV więc nie mam jak zweryfikować, ale na tych które posiadam da się zrobić co w temacie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 150
  • 762
  • 4

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi

Nie odróżniam android tv od Google tv. Miałem miboxa i tam na pewno dało się usuwać aplikacje z ekranu startowego. Wydaje mi się że kilka miesięcy temu jak kupiłem ten tv to tutaj tez była taka możliwość, ale od pewnego czasu wyświetlają mi się na ekranie wszystkie aplikacje zainstalowane na tv i nie mam już możliwości aby je usunąć.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13552
  • 55379
  • 662

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi

@KCRsse  niektóre aplikacje na stronie głównej dekodera są nie do ruszenia. Inne powinny mieć możliwość zamiany kolejności czy usunięcia. To teoria...

Praktycznie swojego ekranu na TV nie wygrasz...

Sam Android na również preferencje co do aplikacji i tu jest tak samo..jak dla apki dekodera 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 46
  • 0

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi

Mam trzy telewizory z androidem i na każdym mam wgrane alternatywne ekrany startowe aby można było posiadać własne tapety oraz skróty do aplikacji które zainstalowałem, a których nie widzi ekran Android TV. Na ekranie fabrycznym 4k Multi da się usunąć doinstalowane aplikację, lecz nie da się ich przesuwać. Nawiązując do pierwszego posta, przesuwanie i usuwanie aplikacji na tych trzech telewizorach działa również na fabrycznych ekranach startowych.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13552
  • 55379
  • 662

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi

@KCRsse  miałem na myśli zmianę ekranu na dekoderze. TV, to dla mnie Inna Bajka 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 46
  • 0

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi

Z ciekawości zainstalowałem Projectivy Launcher, ustawiłem w nim jako domyślny launcher oraz autostart. Po odłączeniu dekodera od prądu i podłączeniu ponownie pojawiło się logo android tv i wystartował Projectivy Launcher. Ale nie do końca da się ominąć ekran od Orange ponieważ aplikacja kanały i ekran startowy to ta sama aplikacja i po uruchomieniu aplikacji Telewizja od Orange uruchamiają się kanały lecz po naciśnięciu Back pojawia się ekran Orange, po naciśnięciu Home znów Projectivy Launcher.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 46
  • 0

Zmiana kolejności oraz usuwanie aplikacji na ekranie startowym 4k Multi

Żeby nie otwierać nowego tematu ponieważ nadal chodzi o błąd ekranu Orange, u Was również po wejściu w w cokolwiek w kategorii 'Dla Ciebie od Orange' lub po wejściu w jakąkolwiek aplikację i wyjściu z niej nie można poruszać się w lewo lub w prawo, a kafelek nie jest podświetlony, działa tylko góra lub dół?