Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zepsuty pilot

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zepsuty pilot

@rj7rad  obadaj czy nie jest skręcone, czasem 2 śrubki, potem do okoła trzeba zwolnić zatrzaśnięcie, ja tam pazurem to robię, waciki i woda po goleniu, choć może to nie super środek, ale daje radę na dłużej 🤣


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zepsuty pilot

Ogolnie dobre jest cos na spirytusie😜

Anonim

Nie dotyczy

Zepsuty pilot

Gumowe klawiatury można umyć płynem do mycia naczyń z wodą, tylko potem trzeba czekać aż wyschnie, na płycie głównej miejsca kontaktu klawiszy czymś co zdejmnie zabrudzenie, coś nie na wodnym roztworze. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 14
  • 0

Zepsuty pilot

Umyłem wszystko spirytusem. Niestety nie pomogło, ale dziękuję za pomoc. Jutro skontaktuje się z Orange. Pozdrawiam 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zepsuty pilot

@rj7rad Bezpieczniejszym od kupowania na wolnym rynku jest zgłoszenie wymiany sprzętu z zaznaczeniem uszkodzonego pilota. Niestety nie można wymienić elementu, a jedynie komplet, o czym pamiętaj przy wymianie. Konsultant w BOK będzie oczekiwał wszystkich elementów zestawu. Jeśli masz dysk nie należy on do kompletu. Przy UHD 88 do kompletu nie zalicza się też karty. Przy ICU100 nie ma takich rozterek. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 14
  • 0

Zepsuty pilot

Dzięki za zainteresowanie tematem i rady. Dziś rozmawiałem z konsultantem i drugi dekoder wraz z pilotem już na mnie czeka w salonie. Prawdopodobnie jutro odbiorę.

 

Dziękuję wszystkim zainteresowanym.