Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamiana iwu200 na 4k multi

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 105
  • 0

Zamiana iwu200 na 4k multi

Mam iwu 200 z pakietu multiroom w taryfie orange love oraz modem funbox 2.0.

Czy jest możliwość zmiany na 4k multi ,bo podobno to jest chyba ten nowy dekoder z androidem ? Obecny strasznie wolno reaguje na przycisk i fajnie byloby wymienić.

1. Czy wogole można podmienić mając iwu200 w ofercie multiroom?

2. Czy multinagrywarka działa tak samo czy moze można nagrywać na dysk ? Jak to działa?

 

Przy okazji wiecie jak wyłączyć igmp snooping w funbox 2.0 ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2085
  • 7669
  • 31

Zamiana iwu200 na 4k multi

@Funbox20,  jak chcesz wymienić dekoder to po prostu zgłoś się do BOK i poproś o taką wymianę. My tutaj nie wiemy, czy będzie to skuteczne, ale możemy się dowiedzieć gdy spróbujesz i powiesz jak poszło. Powodzenia!

Bardzo intryguje mnie dlaczego IWU jest "ospały" i czy ten drugi będzie bystrzejszy. Może masz brudne styki w pilocie?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13011
  • 53452
  • 621

Zamiana iwu200 na 4k multi

@Funbox20  można wymienić na 4K Multi. Jaki status dekodera, główny czy Multiroom? Do 4K Multi nie ma możliwości podłączenia dysku do nagrywania, tylko pamięć do odtwarzania treści juuz zapisanych


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1667
  • 8229
  • 64

Zamiana iwu200 na 4k multi

@Funbox20 Nie ma opcji wyłączenia queriera. Jest uruchomiony na potrzeby obsługi telewizji czy ją masz czy nie. Snooping w switchu przecież w niczym nie przeszkadza.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2085
  • 7669
  • 31

Zamiana iwu200 na 4k multi

@Funbox20,  jak chcesz wymienić dekoder to po prostu zgłoś się do BOK i poproś o taką wymianę. My tutaj nie wiemy, czy będzie to skuteczne, ale możemy się dowiedzieć gdy spróbujesz i powiesz jak poszło. Powodzenia!

Bardzo intryguje mnie dlaczego IWU jest "ospały" i czy ten drugi będzie bystrzejszy. Może masz brudne styki w pilocie?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 105
  • 0

Zamiana iwu200 na 4k multi

Dekoder iwu 200 mam jako drugi w usłudze multiroom podłaczony do funbox 2.0 technologii VDSL.

Chodzi o pendrive na ktorym bede miał juz jakis swój film,ale jak np chce nagrac cos na polsacie ,to ten 4kmulti nie ma wcale opcji? Czy moze tez jest ta śmieszna multinagrywarka w chmurze ?

Pytanie padło bo dostrzegłem złącze usbA

 


@agat13napisał(-a)

@Funbox20  można wymienić na 4K Multi. Jaki status dekodera, główny czy Multiroom? Do 4K Multi nie ma możliwości podłączenia dysku do nagrywania, tylko pamięć do odtwarzania treści juuz zapisanych


 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 105
  • 0

Zamiana iwu200 na 4k multi

@pirenej 

To dam znać jaki efekt ,jesli jest ktokolwiek zainteresowany.

IWU200 wymieniałem juz kilka razy na kolejny z pilotami, takze kazdy jeden ma bardzo późny czas reakcji na np. Wciśnięcie listy programtv ,czekam po wcisnieciu jakieś 6sekund zanim sie załaduje lista. Do tego jak przesuwam w bok tez musze oczekiwać 2 sekundy jak wczyta każdą stronę w kolejnymi godzinami programowymi. 

Ma tak kazdy jeden ,po resetach fabrycznych itd ,kilka nowych sztuk gdzie piloty były niby nowe.

Kwestia tego czy dobrze wcisne to tez druga strona medalu, bo trzeba staraci sie aby guzik pieknie rowno wbił sie dotykając całym okręgiem grafitowym na płytkę pcb pilota. Jesli wklikne krzywo to potrafi uznać 1 klik jako podwójny. Tandetne dekodery, ktos moze nie narzekać kto sie juz przyzwyczaił. Oczywiście wiem ze to ma jakies opóźnienia z natury ,ale bierzmy na logikę wszystko. Dlatego chce wymienic i mysle czy dostane ten nowy dekoder z listopada na ten modem 2.0 vdsl i czy ten android ma lepsza opcje nagrywania ,ze np nagram kazdy program ,a nie tylko ściśle określone jak tvn ,bo polsatu juz nie da sie ....

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22148
  • 181

Zamiana iwu200 na 4k multi

Nagrywanie na własnym medium jest tylko w ICU100, na multi nic nie nagrasz. Jedynie rezerwacje w multimagrywarce będą działały, one są przypisane do konta i niezależnie od dekodera.

Co do opóźnienia w realcji na pilota  to ono zależy od łącza a nie wprost od dekodera. Masz za słabe łącze żeby to działało płynnie. Bardzo wątpię żeby zmaina dekodera pomogła, ale sam jestem ciekaw.

Co do tandetnosci pilotów, pelna zgoda.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2085
  • 7669
  • 31

Zamiana iwu200 na 4k multi


@j131napisał(-a)

Bardzo wątpię żeby zmaina dekodera pomogła, ale sam jestem ciekaw.

no właśnie, niech wymieni, też bardzo jestem ciekaw


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 72
  • 0

Zamiana iwu200 na 4k multi

Jest możliwość wymiany IWU200 na 4K Multi bez doliczenia opłaty za dzierżawę mając internet VDSL?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Zamiana iwu200 na 4k multi

@shafau @mi nie dali, miesiąc temu chciałem wymienić i tłumaczyli się że tego dekodera do multiroomu nie dają. Ja mam światłowód może to jest problemem i u ciebie będzie inaczej