Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

YouTube na Samsung ICU 100


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

YouTube na Samsung ICU 100

Jak tylko sprawa będzie ustalona w 100% to poinformujemy wszystkich, we wpisie o nowościach w Mój Orange. Na razie się nie odzywam żeby nie zapeszyć. Mrugający mężczyzna 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

YouTube na Samsung ICU 100

Nie chcę być umęczliwy, ale może zanim zaczniemy (…cie) dodawać nowe funkcje, warto by popracować nad tym, żeby te już istniejące działały?…

 

Kolejne pytania, kolejne aktualizacje oprogramowania, a funkcja ochrony rodzicielskiej na dekoderze dalej nie działa (ustawione, żeby dekoder blokował - wymagał kodu - programy oznaczone jako 16+. Wszystko jest zaznaczone, dekokder "twierdzi" że  ma włączoną konrolę rodzicielską, ale programy 16+ wyświetlaja się normalnie, bez żądania kodu).

 

Anonim

Nie dotyczy

YouTube na Samsung ICU 100

@Janhalb, a może działają wielotorowo? My widzimy tylko nielicznych na forum, a reszta "zasuwa", aż miło?Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

YouTube na Samsung ICU 100

"Zasuwa, aż miło"? - no cóż, nie ma mnie przy nich, więc kto wie, ale efektów jakoś nie widać 😉

 

Pierwszy raz kwestię ochrony rodzicielskiej zgłaszałem bodaj w kwietniu (!) ubiegłego roku. Najpierw na infolinii, potem także tu, na forum. Czyli mija ponad 9 miesięcy - i dalej nic. Nie wiem, czy kojarzycie, ale w takim czasie można zajść w ciążę, donosić ją i urodzić dziecko ;-))))

Anonim

Nie dotyczy

YouTube na Samsung ICU 100

@Janhalb, fajnie to określiłeśEmotikon: Szczęśliwy. Nie mam zamiaru nikogo tłumaczyć, ale wyobraź sobie generalny remont swojego pokoju. Czy sprowadza się tylko do malowania? Czym innym jest działanie operatora w kierunku poprawy jakości świadczonych usług, a czym innym działanie forum. W tym pierwszym, klienci są bezradni, natomiast tutaj mamy swoją "ścianę płaczu" i na zapleczu zespół, który nie zawsze jest w stanie "przebić się" przez skorupę korporacyjną. Tak krawiec kraje, jak mu materii staje. W jednym jesteśmy zgodni co do priorytetów. Wnet będę miał roczek na forum i chciałbym pierwsze kroki stawiać na pewnym gruncie, a nie wybijać sobie ledwo co wyrzynających się ząbkówEmotikon: Język


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

YouTube na Samsung ICU 100

@Anonim

 

Nie umniejszam ciężkiej pracy programistów etc. - natomiast mam wrażenie, że akurat ICU 100 to po prostu strasznie niedopracowany produkt, który trafił do klientów za wcześnie -  teraz się z nim męczycie…

Anonim

Nie dotyczy

YouTube na Samsung ICU 100

@JanhalbTylko kto robi firmware dla tego dekodera, raczej nie Samsung ?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

YouTube na Samsung ICU 100

Nie mam pojęcia, kto robi firmware, nie jestem informatykiem, nie znam się na tym. Ja tylko widzę, że Orange dostarcza swoim klientom niedopracowany sprzęt (przy tym będę się upierał).

Anonim

Nie dotyczy

YouTube na Samsung ICU 100

@JanhalbTen dekoder nie jest z dystrybucji Samsung Polska wiec firmware jest robione przez inna firmę.

Anonim

Nie dotyczy

YouTube na Samsung ICU 100


vdsl2 napisał(-a):

@JanhalbTen dekoder nie jest z dystrybucji Samsung Polska wiec firmware jest robione przez inna firmę.


@Anonim, my też odcinamy się od niedopracowań. I na bank, na forum nikt tego nie robi. Nie ten adres. Fajnie sobie tutaj ponarzekać, bo ja też mam sporo uwag. Problem w tym, że decydenci na górze oderwani są od otaczającej ich rzeczywistości. My sobie tutaj takie gadu-gadu tworzymy...to nasze firmwareEmotikon: Język