Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Urządzenia po zdjęciu usługi


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Urządzenia po zdjęciu usługi

Zastanawia mnie fakt pozostawiania terminali usług takich jak ISDN czy urządzeń sieciowych  (PCM) w lokalach i serwerowniach użytkowników. Widziałem też modemy od DSL-a. Teoretycznie podlegają zwrotowi do operatora. Czy kiedyś zauważyliście takie "zapomniane" elementy sieci? 

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Urządzenia po zdjęciu usługi

@agat13 może operatorowi już nie zależy na zwrocie, bo sprzęt już przrstażały, albo już z użytkownika tego sprzętu kara została pobrana.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Urządzenia po zdjęciu usługi

@ketrasaArtur ten sprzęt jest cały czas w użyciu (zainstalowane urządzenia dalej działają i winnych lokalizacjach). Urządzenia sieciowe jest to sprzęt niesprzedawalny, więc o karze być nie może mowy. Co innego modemy DSL. Tu jednak odpowiedzialny za odbiór jest operator...Ciekawi mnie skala zjawiska. U mnie w rejonie to jest spotykane...Nie dalej jak kilka dni temu widziałem 3 piękne PCM-ki w szachcie jednego biurowca


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Urządzenia po zdjęciu usługi

@agat13 jak to nie ds się sprzedać lub kupić? Swego czasu na allegro nie było najmnieszego problemu. Teraz już jest pilnowane, więc trudniej. Raczej podejrzewam, że operatorowi coraz mniej zależy na sprzęcie dzierżawionym. Może sytuacja się zmieniła i część sprzętu została wyłączona jako zwrot.