Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

UHD88


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

UHD88

Jak wypominasz ład na forum to niech administratorzy zrobią z tym porządek techniczny. Są moje dwa wpisy jeden pod drugim, jeden jest odpowiedzią na Twój wpis a drugi odpowiedzią na wpis kogoś innego. Po co pod każdym wpisem jest opcja odpowiedzi jeżeli i tak publikowana jest w kolejności na samym dole a nie pod wpisem osoby, której się odpowiada. Poza tym po naciśnieciu "opcje posta" nie ma opcji "edytuj" nawet po zalogowaniu. Bałagan techniczny na tym forum i brak funkcjonalności jak w menu UHD88. 

 

Informacje na temat terminu wprowadzenia nowego dekodera TV otrzymałem oficjalnie w mailu od Orange. Z zastrzeżeniem, że termin 2 miesięczny jest orientacyjny i może się zmienić. 

A tu jest link do artykułu Orange o wprowadzeniu nowego dekodera w ciągu pół roku. Licząc od końca listopada 2016 to wychodzi I półrocze 2017.

http://antyweb.pl/dekodery-telewizyjne-z-4k-od-orange-juz-w-przyszlym-roku/


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

UHD88


Skor888 napisał(-a):

Jak wypominasz ład na forum to niech administratorzy zrobią z tym porządek techniczny. Są moje dwa wpisy jeden pod drugim, jeden jest odpowiedzią na Twój wpis a drugi odpowiedzią na wpis kogoś innego. Po co pod każdym wpisem jest opcja odpowiedzi jeżeli i tak publikowana jest w kolejności na samym dole a nie pod wpisem osoby, której się odpowiada. Poza tym po naciśnieciu "opcje posta" nie ma opcji "edytuj" nawet po zalogowaniu. Bałagan techniczny na tym forum i brak funkcjonalności jak w menu UHD88. 

 

 


Z całym szacunkiem @Skor888, nie wypominam, tylko grzecznie doradzam, nic a siłę. Jeżeli odebrałeś to jako upomnienie, to przepraszam. Ok, można się odnieść do dwóch wpisów. Nie neguję tego. Zrobisz jak uważasz. Mi również zdarzają się wpisy jeden pod drugim, ale staram się tego unikać. Podpowiem że można skorzystać z opcji "cytuj" w edytorze odpowiedzi, ale jeśli łatwiej Ci jest zrobić to w taki sposób jak powyżej, nie wnikam w takie rozwiązanie. Natomiast opcja edycji jest. Może źle się do niej odniosłem i błędnie nazwałem  🙂 

 

edycja.jpg

 

 Wracając do tematu...


Skor888 napisał(-a):

 

Informacje na temat terminu wprowadzenia nowego dekodera TV otrzymałem oficjalnie w mailu od Orange. Z zastrzeżeniem, że termin 2 miesięczny jest orientacyjny i może się zmienić. 

A tu jest link do artykułu Orange o wprowadzeniu nowego dekodera w ciągu pół roku. Licząc od końca listopada 2016 to wychodzi I półrocze 2017.

http://antyweb.pl/dekodery-telewizyjne-z-4k-od-orange-juz-w-przyszlym-roku/


No widzisz. W takim razie ja takiego info nie wyłapałem...dzięki za linka...Szkoda jednak, że nie będą to te, przedstawione na pokazie we Francji...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

UHD88

@Misiek62: ściśle tajne /poufne widziałem przecieki na Twitterze pracowników Orange. Poszukajcie ludzi związanych z Orange Labs.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

UHD88


Piotrekk85 napisał(-a):
@Misiek62: ściśle tajne /poufne widziałem przecieki na Twitterze pracowników Orange. Poszukajcie ludzi związanych z Orange Labs.

Skoro "labs", to może w lutym jakieś testy, a do klientów pod koniec roku 😉 

generalnie nie emocjonuję się sprawą sprzętu, bo zakładam, że ewentualnie nowe zestawy - nowi klienci, nawet nie spodziewam się szybkiej wymiany dla przedłużających umowy. 

Anonim

Nie dotyczy

UHD88

@Misiek62Na Orange.fr jest juz nowy dekoder i router

 

________________
* Usunięto nieaktywny link do video – moderator Michał


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

UHD88

Ale i tak jest nowych Livebox Play, który do PL nie trafił. Plus kilka dekoderów.

Mam nadzieję, że jednak pojawi się sprzęt dedykowany dla PL... nie wszystko mamy takie same jak we Francji (szczególnie jeśli chodzi o przesył TV)

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

UHD88

Masz racie co do dekodera uhd 88 jest za słaby na światłowód mi ten dekoder się zwiesza itp  dzwoniłem na infolinie owszem maja nowe dekodery   Samsung ICU 100 ale  powiedziała mi  konsultantka tak  abonamentą starym się nie   należy nowy dobry dekoder on jest tylko dla nowo podpisujących umowę klientów  a przedłużający i obecni maja się męczyć na tym uhd 88.  i tyle Orange zapomina o o obecnych abonentach  tak prawda pewno 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

UHD88

Zawsze można próbować przy przedłużeniu.

Ew jak się wiesza to zgłoś jego usterkę.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

UHD88

Można zgłosić ale nie dadzą nowego dekodera tylko tego co ma soft zepsuty  brak aktualizacji do tych dekoderów nawet jest uhd na uhd ci tylko wymienią przy przedłożeniu tez ci nie dadzą tylko nowi mogą dostać lepszy dekoder 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

UHD88

Ale zamiast zepsutego UHD88 będzie sprawny. Soft nowszego dekodera aż tak super nie lepszy.