Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizor XIAOMI nie dziala aplikacja ORANGE TV GO


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 90
  • 0

Telewizor XIAOMI nie dziala aplikacja ORANGE TV GO

@j131 Orange TV (z Orange Polska) to wg mnie ta sama aplikacja, na której teraz jest realizowany multiroom (na dekoderze Stream). Wcześniej.

Można ją zainstalować tylko na urządzeniu Orange DV8555. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.orange.orangetv

Wcześniej była to wersja do testów, dostępna jedynie dla wybranych użytkowników uczestniczących w testach. Teraz jest widoczna dla wszystkich, ale jest ograniczenie do określonego modelu urządzenia (a może urządzeń?).

Na Mibox, ani Canal+ BOX nie da się jej pobrać (nie pokazuje się w sklepie). 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Telewizor XIAOMI nie dziala aplikacja ORANGE TV GO

@TomG 

Dzięki za wyjaśnienie. Ale trochę to wszystko jednak jest dziwne bo apka jest opisana jako testowa... Jakim cudem oficjalna usługa może być świadczona na testowym oprogramowaniu?

BTW, ograniczenie dostępności apk w sklepie jest trywialne do obejścia, ciekawe czy sciągnięty plik apk można zainstalować na innym sprzęcie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 90
  • 0

Telewizor XIAOMI nie dziala aplikacja ORANGE TV GO

Faktycznie, ktoś nie podmienił opisu apki w sklepie play, ale sama aplikacja jest już chyba po fazie testów. Kiedyś chyba nawet próbowałem ją odpalić na Miboxie. Jeśli dobrze pamiętam, to był jakiś komunikat i nie dało się jej uruchomić. Może ktoś ma więcej motywacji oraz wolnego czasu i przetestuje to na aktualnej wersji? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Telewizor XIAOMI nie dziala aplikacja ORANGE TV GO

@TomG  Witaj aplikacja Orange go działa tylko na systemach IOS oraz Android i jest dostępna w dekoderach.natomiast w telewizorach i Android box tv  nie będzie działać. Przykro mi . A Aplikacja na urządzeniu multiroom jest tylko do dekodera boxa z Orange przygotowana. I testerów którzy testowali mają dostęp do nie.