Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja - 2 dekodery


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Telewizja - 2 dekodery

Witam, od tygodnia jestem posiadaczem Orange Love. Chciałem się dowiedzieć czy istnieje możliwość zamienić dekoder WHD80 na drugi Icu100 lub Iwu-200. Posiadam już 1 dekoder ICU-100. Czy ktoś już przerabiał taki temat?! Jednocześnie chciałem się dowiedzieć czy również ktoś próbował odstępować od umowy w ciągu 14 dni poprzez zamówienie online. Robi się to na infolinii czy w salonie sprzedaży?! I co ze światłowodem, oddajemy czy zostaje bo w sumie jakby co to będzie mi wadził :). Z poważaniem

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18683
  • 53508
  • 729

Telewizja - 2 dekodery

@Siwyzestresu1 odstąpienie od umowy wysyłasz paczką, w której umieszczasz sprzęt do zdania z formularzem o odstąpieniu na adres:

Ceva Magazyn Centralny Orange Polska S.A.
ul. Południowa 2
05-850 Ołtarzew
z dopiskiem "Odstąpienie".

Warunki odstąpienia masz zapisane w umowie, którą zawierałeś online. Tam jest również załączony formularz o odstąpieniu.

Tu więcej informacji na temat odstąpienia:

https://www.orange.pl/omnibook/odstapienie-od-umowy-na-uslugi-orange

 

Jeżeli to było przedłużenie umowy, to po odstąpieniu wracasz do warunków z przed przedłużenia.

Co do dekodera, to trzeba by było zgłosić wymianę dekodera, ale pewnie nie dostaniesz ICU 100, czy IWU 200.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Telewizja - 2 dekodery

@Siwyzestresu1 wszystko tak jak mówi kolega @ketrasaArtur , od siebie dopiszę jeszcze na temat światłowodu (bo rozumiem że chodzi Ci o instalację), więc instalacja zostaje, chyba że napiszesz wniosek o usunięcie/demontaż to wtedy zostanie usunięta (ale raczej się tego nie robi).


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Telewizja - 2 dekodery

@Siwyzestresu1dekoder WHD80 jest traktowany jako multiroom wiec możesz go za dramo wymienić na IWU 200. jedynie dopłacisz za niego miesięcznie 10zł (dzierżawa).
icu 100 nie dostaniesz jako multiroom

w umowa powinien być formularz odstąpienia. wypełnij i spakuj sprzęt i puść przez szybkie zwroty


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Telewizja - 2 dekodery


@PARANOJAnapisał(-a)

@Siwyzestresu1dekoder WHD80 jest traktowany jako multiroom wiec możesz go za dramo wymienić na IWU 200. jedynie dopłacisz za niego miesięcznie 10zł (dzierżawa).


Lub wymiana na nowy dekoder na androidzie 4K Stream DV8555 do multiroom, też z opłatą miesięczną.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 125
  • 431
  • 0

Telewizja - 2 dekodery

Po pierwsze, jak pisali przedmówcy, nie dostaniesz ICU-100 jako dekoder multiroom. Jeśli już to IWU-200 albo DV8555.

Po drugie, nie wiem czy można częściowo odstąpić od umowy. Umowa jest jedna, zawiera światłowód i TV, więc dopytaj w BOK. Może, i stawiam, że tak właśnie będzie, nie udać się rozwiązać umowy tylko dla TV.

Po trzecie, nie zgadzam się z @ketrasaArtur . Przedłużenie umowy, to w myśl prawa nowa umowa. Tym samym, poprzednia ulega niejako samorozwiązaniu. Jeśli odstąpisz od umowy przedłużenia na podstawie uprawnień konsumenckich, to rozwiązujesz umowę z operatorem całkowicie. Tym bardziej, że aktualnie działa to tak, że nowe zasady wchodzą w życie z dniem podpisania nowej umowy, a nie od dnia nominalnego zakończenia pierwszej umowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18683
  • 53508
  • 729

Telewizja - 2 dekodery

@mrosi73 jeżeli przedłużacz umowę online, to masz 14 dni na odstąpienie. Składając wniosek o odstąpienie, a nie wypowiedzenie, przywracane są warunki z przed podpisania przedłużenia. Kilka razy miałem odstąpić od umowy, więc piszę z doświadczenia, nie z teorii.

 

Odstąpienie, a wypowiedzenie to dwie różne sprawy.