Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Anonim

Nie dotyczy

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Wypada się cieszyć... razem z tobą, rozwiązałeś swoje problemy, oby skutecznie > trzymam kciuki 😄


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 28
  • 0

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Cześć

 

z moich doświadczeń - dekoder ICU100 nie dogaduje się z telewizorami Samsunga z połączeniem One Connect - miałem to samo - Samsung UE55MU7072 - dość często dekoder się wieszał - gdy zamieniałem dekodery ze sobą - bo mam drugiego w multiroom - ten z innym TV dizła bez problemu, a podmieniony się wieszał..... Niestety nic nie pomagało...

 

Pomogła wymiana TV na model bez One COnnect - teraz mam samsunga Q60R - dekoder już się nie wiesza....


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

U mnie wygląda na to, że problem jest identyczny, bo również mam moduł One Connect w Samsungu Q7FN. 

 

Czy znacie jakieś właściwe miejsce gdzie można by zgłosić ten problem tak, aby była jakakolwiek szansa, że ktoś przekaże go w odpowiednie ręce i naprawią soft w przyszłości? To w końcu dwa urządzenia Samsunga.. aż wstyd, żeby sprawiały takie problemy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Męczenie działu technicznego BOK lub zgłoszenie na czacie. Może spróbować jako reklamację. 

Anonim

Nie dotyczy

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

@ayahuascana stronie www od Samsung, jest zakładka wsparcie, można na @ opisać problemy z danym modelem TV, wtedy jest szansa na poprawkę oprogramowania, gro pisze tu, nikt nie zgłasza problemu u producenta TV, skąd on ma wiedzieć o tym?

Wsparcie Techniczne. 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 28
  • 0

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

niektóre modele maja z tylu jeszcze jedno wejście hdmi... poza one Connect. może Twój ma?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Mój telewizor to Samsung 49KS7000, z modułem OneConnect. To jeden z pierwszych modeli z takim modułem, także nie wydaje mi się, żeby to on był jakimś problemem.

 

Po podłączeniu dekodera ICU 100, a jestem nowym użytkownikiem Orange, bez problemu mogę sterować głównymi ustawieniami dekodera (główna strona, prawo-lewo-góra-dół, ok, nagrania, EPG). Bez problemów działa też przełączanie. 

 

________________
* Usunięto nieaktywny link do video – moderator Michał


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 28
  • 0

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

U mnie tez tak wszystko działało... tylko czasem/często... gdy włączyłem telewizor to dekoder uruchamial sie czarnym lub zielonym, a czasem różowym ekranem...  i tak wisiał. pomagał dopiero reset na przełączniki z tylu. 

nigdy nie zawiesił się w trakcie programu:) tak sie dzialo tylko przy włączeniu TV i tylko na TV z One Connect.  Drugi dekoder na innym TV Samsunga działa bez problemu... gdy zmieniłem miejscami dekodery... czyli ten z multirooma podłączyłem do TV z One Connect.... dzialo się z nim dokładnie to samo co opisywałem na początku... A ten pierwszy dekoder na TV bez One Connect smigal bez zarzutów.. 

Zresztą... teraz na nowym TV bez One Connect działa bez najmniejszych problemów. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Potwierdzam. U mnie ICU 100 wieszał się jedynie podpięty do modułu One Connect. Na drugim testowym Thomsonie nie udało mi się wywołać tego błędu. 

 

IWU 200 po prawie dobie testów działa bez zarzutu. Jeszcze nie mówię HOP, ale powoli wraca mi humor Emotikon: Język

 

Temat zgłoszę zarówno na support Samsunga jak i Orange, bo może faktycznie nikt u nich nie zdaję sobie sprawy z problemu. 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Niedługo AMA, może też warto poruszyć temat i podpytać Expertów w tej sprawie.