Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Soft potrafi figla spłatać 🙂 ale masz poprawkę i git jest 🙂 a soft to raczej firma zewnętrzna robi 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Odnośnie Eleven Sports 1 w pakiecie Optymalnym - z tego co wiem promocyjnie może być włączone na miesiąc. Ja mam Premium z promocyjnymi Cinemaxami, Filmboxami i kanałami XXX


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

@tjw1978Promocja może być do 1 miesięcy potem powinny się wyłączyć 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Ktoś w innym wątku na moje pytanie odpowiedział, że są na miesiąc. Nieważne. Dla mnie ten zestaw programów, który włączyli nie jest niezbędny (może poza Cinemaxami)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Porażka na całej linii Emotikon: sfrustrowany Nowy dekoder zachowuje się identycznie jak poprzedni. Już 2 razy musiałem go restartować w ciągu doby 😕

 

Pożyczę jeszcze TV od kolegi i sprawdzę jak się dekoder zachowuje w parze z innym sprzętem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Podmieniałeś również kabel HDMI?

Dekoder był przepinany pod inne gniazda HDMI. Sprawdzenie na innym odbiorniku TV, może też rozjaśnić sprawę.

 

Następnie zgłoszenie lub reklamacja do BOK. Może poprawia coś w sofcie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

@ayahuasca  jesli masz dalej ten sam problem to moze byc blad niekompatybilnosci HDMI, nie mam pojecia dlaczego ale mialam ten sam problem. Wymienilam na IWU200 i po problemie, nie zauważyłam  żeby był gorszy no może po za pilotem(jak dlammnoe gorszej jakosci), sam sprzęt dziala płynnie.Minus tylko taki że dysku nie podepniesz. 

Jak byś chcial go wymkenic na IWU200 to musisz oczuwiscie przedzwonic na infolinie i poprosić  żeby żeby Ci zrobili zgoszenie na wymiana IWU200 z pwodu braku kompatybilności HDMI bo od tak Ci nie wymienia, sa schematy wymian i teoretycznie ICU100 wymoenia sie na ICU100 ale sa wlasnke takie wyjatki jak powyżej.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Podpiąłem TV 32" od sąsiada i testuję, ale max tryb HDMI jaki jestem w stanie wycisnąć to 1080p więc nie do końca test będzie miarodajny, bo przypuszczam, że chodzi właśnie o brak kompatybilności z wysokimi trybami HDMI na Q7FN. 

 

@ SCHATSI Czy IWU 200 obsługuje się tak samo jak ICU 100? Chodzi mi głównie o możliwość ustawienia kanałów ulubionych, a przede wszystkim o sterowanie nim pilotem od TV. Akurat ICU 100 jest w tym względzie super bo udało mi się sparować go z pilotem od TV i mam praktycznie pełną funkcjonalność na jednym pilocie. 

 

@ ketrasa Sprawdziłem już 3 różne kable HDMI na 3 różnych portach HDMI. Żadnej poprawy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Piszecie o błędzie HDMI, podejrzewam że może to być HDCP, ale powinna pojawić się informacja na telewizorze o braku kompatybilności. Nawet nie powinien się pojawić obraz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

TV Samsung QLED Q7FN i dekoder Orange ICU 100 - jednym pilotem?

Dekoder wymieniony na IWU 200. Podłączyłem i testuję. Udało się również sparować go z pilotem od TV, ale ponownie musiałem wybrać na TV jako urządzenie Sagemcom UHD88. 

 

ALE:

Wymiana z ICU 100 na IWU 200 to nie taka prosta sprawa. Infolinia bez problemu założyła mi zgłoszenie na wymianę, ale z fizyczną wymianą już tak gładko nie było. Dwa salony, w których byłem odmówiły (jeden to agent a drugi też jakiś pośrednik). Dopiero za trzecim razem trafiłem do "prawdziwego salonu firmowego" (okazuje się, że są tylko 3 takie w Krakowie - ja byłem w Solvay Park). Tam na miejscu rozmawiałem z tym gościem, który jest jednocześnie testerem Orange (i u którego wczoraj wymianiałem ICU 100) więc wiedział o co chodzi. Spędziłem z nim godzinę przy biurku, bo okazuje się, że system Orange nie puszcza takiej wymiany. Po prostu jest ona niedozwolona. Dopiero Pan Przemek z salonu wykonał 5 telefon do centrali tym razem kontaktując się ze swoim znajomym magikiem z działu technicznego Panem Mirkiem. Po 20min Pan Mirek użył jakiegoś zaklęcia i od strony bazy danych odblokował na moim koncie możliwość wymiany z ICU 100 na IWU 200 (w przeciwnym razie nawet gdybym wziął IWU 200 do domu to i tak bym nie odebrał sygnału bo dekoder nie byłby zarejestrowany w systemie).

Także na pewno nie zrobi tego w prosty sposób pracownik Orange w salonie, bo nie mają takich uprawnień. Może te informacje przydadzą się komuś w przyszłości, bo gdybym nie trafił przypadkiem na fajnego gościa w salonie to pewnie nic bym nigdy nie załatwił. 

 

W każdym razie testuję tego IWU 200 i dam znać. Póki co działa płynniej niż ICU 100 - kanały zmieniają się szybciej i lepiej reaguje na moje polecenia. Oby tak dalej...