Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

<Przeniesienie do właściwej kategorii - Rafał>

Witam mam problem z dekoderem. Gdy podłączam go do telewizora kablem hdmi z zestawu nie wyszukuje telewizor nie wyszukuje ze jest podłączony a sprawdzałem we wszystkich wejściach hdmi w jednym i drugim telewizorze. Diody i wyświetlacz się swieci i wszystko reaguje lecz nie mogę ustawić żeby był obraz. Sprawdzałem wejścia hdmi innymi urządzeniami i wszystkie działały. Sprawdzałem również owy dekoder innymi kablami hdmi i nic. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

Po tym co teraz piszesz @Daniel56  wygląda na to, że dekoder do wymiany. Można to uczynić w salonie. Przeczytaj to

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

@Daniel56 Czy wciskałeś również przycisk power na pilocie? Czasem reakcja jest myląca. Możesz również zgłosić problem na infolinię i wymienić dekoder.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

@Daniel56  nie napisałeś nic jak łączysz dekoder z modemem/routerem... a skoro @BORAX  poddaje pod rozwagę działanie pilota, to i ja zapytam, jaki to dekoder - nie ma 3 modeli w jednym - bo jeśli jeden z 2 pierwszych wskazanych w temacie, to jest jeszcze kwestia aktywnej karty... czy jest taka no i czy jest dobrze włożona 😉 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

@Misiek62 dekoder to Sagemcon WHD 80. Przycisk na pilocie jak i na dekoderze wciskałem to godzina zmieniała kolor na ciemniejszy. Router podłączałem przez kabel jak i przez wifi. Router mam flybox LTE+


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

@Daniel56  nie odniosłeś się jeszcze do informacji o karcie dostępu (z chipem). Masz taką, włożyłeś do dekodera zgodnie z instrukcją?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

@Misiek62 Faktycznie zapomniałem o niej napisać. Tak włożyłem chipem do góry. Problem tylko z tym hdmi to wyglada jakbym w ogóle nie podłączył dekodera pod telewizor kablem a patrzyłem 3 kablami. Wydaje mi się się se wejście hdmi w dekoderze jest popsute. Wejście do kabla ethernetu jest równie chyba uszkodzone ponieważ lekko się rusza całe gniazdo. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

Po tym co teraz piszesz @Daniel56  wygląda na to, że dekoder do wymiany. Można to uczynić w salonie. Przeczytaj to


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Serwis diagnostyczny dekodera UHD88 / WHD80 / ICU 100.

@Misiek62  Dziękuje i pozdrawiam