Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung icu100 tryb eko


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Samsung icu100 tryb eko

@balbina12 nie posiadam tego dekodera ale według dostępnych informacji czerwony.

 

Dioda nr 1 zielona

Dioda nr 2 czerwona

Dioda nr 3 żółta


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Samsung icu100 tryb eko

@RaDo_sny czyli przy działającej funkcji eko dioda powinna świecić w kolorze czerwonym , czy tak? 

Anonim

Nie dotyczy

Samsung icu100 tryb eko


@balbina12napisał(-a)

@RaDo_sny czyli przy działającej funkcji eko dioda powinna świecić w kolorze czerwonym , czy tak? 


Tak właśnie 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Samsung icu100 tryb eko

Właśnie dzwoniłem do domku bo nie daje mi to spokoju i przy wyłączonym dekoderze świeci pierwsza dioda na zielono , druga nie świeci w ogóle , a trzecia to zapewne tylko przy włączonym dekoderze i podłączonym dyskiem będzie świecić. 

Tak się zastanawiam czy nie wprowadziłem w błąd pisząc ze druga świeci się na zielono , wygląda na to że pomyliłem diody .Przepraszam.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Samsung icu100 tryb eko

Tylko teraz pytanie czy ta dioda nie zaświeci dopiero wtedy gdy ICU 100 przejdzie w tryb uśpienia po domyślnie ustawionych 4h bezczynności.

 

@balbina12 spróbuj zmienić na niższy czas tj. 2h i daj znać czy po przejściu w trym uśpienia nie zaświeci się dopiero.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung icu100 tryb eko

@balbina12 nie ma za co przepraszać, nie ma nieomylnych, temat przyda się innym, rozpiska co i jak świeci jest, jest ok.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Samsung icu100 tryb eko

Jeżeli po nocy dioda jest nie aktywna ( nie świeci) to wydaje się mi że coś nie tak jest z tym trybem , ale wieczorem sprawdzę chyba że podam przez telefon ; instrukcję ; domownikom . Pamięta Ktoś jak to ustawić w ICU100 i może podać.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung icu100 tryb eko

Po prostu brakuje tu prawdziwej instrukcji do każdego dekodera czy routera gdzie podobno Orange nad nią pracuje już kilka miesięcy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Samsung icu100 tryb eko

To pewnie szybciej doczekam się końca umowy Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Samsung icu100 tryb eko

Pewnie tak ale inni operatorzy mogą udostępnić jak NC+ czy UPC