Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 46
  • 0

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

► Temat został przeniesiony z kategorii Telewizja (etykieta: inna dot. telewizji) - Moderator Wiktor ◄

 

Cześć,

 

Krótki opis problemu - dekoder podłączony HDMI bezpośrednio do TV działa bez żadnych problemów. Dekoder podłączony kablem HDMI do amplitunera podłączonego również HDMI do TV wyrzuca błąd o niezgodności z HDCP 2.2.

 

Na tych samych kablach inne urządzenia nie sprawiają problemu - Apple TV (a na nim Netflix i HBO Go, które też zgodność z HDCP sprawdzają) oraz PS4 bezproblemowo.

 

Wiem, że problem już się tutaj przewijał, ale wtedy nikt nie miał rozwiązania. Dla utrudnienia dodam, że podłączenie dekodera do TV HDMI a do amplitunera optykiem nie wchodzi w grę, bo amplituner jest podłączony nie tylko do TV ale też do projektora i zdecydowanie nie chciałbym z tego rezygnować.

TV to UE50H6400

Amplituner to Denon X2400H

Dekoder to Samsung ICU 100.

 

53 ODPOW. 53
Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 46
  • 0

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

I rozwiązania tam brak 🙂

Miałem - i w sumie nadal mam - nadzieję, że od czerwca ktoś pochylił się nad problemem.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

@poprostukubaWiem że tam nie ma rozwiązania ale Orange cały czas pracuje nad poprawą softu podobno są tu osoby które przeglądają takie i inne temat może zerknie na to @Artur


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 49
  • 1

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

U mnie niestety też nie mogę wypuścić przez ampli Denona. Szkoda, bo stare dekodery nc+ działały bez problemu, a ten szczyt technologii nie chce. Myślałem, że do IPTV Orange wybierze coś fajniejszego, a może za dużo zmian w sofcie i dlatego te problemy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

A ten amplituner ma zabezpieczenie przed kopiowaniem?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 49
  • 1

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Nie mam pojęcia, a jak to sprawdzić? Podłączyłem teraz do Onkyo 676, bo to docelowy apli w tym pokoju i też to samo. Nie może złapać obrazu, resetowałem nawet ten dekoder i to samo. Muszę wpiąć się bezpośrednio do TV. Ciekawe, czy mają opcje to poprawić w sofcie, czy to po prostu taki hardware. Najbardziej uwielbiam zabezpieczenia antypirackie, które utrudniają życie zwykłego użytkownikowi. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 46
  • 0

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Oczywiście, że zarówno Denon jak i wspomniane wyżej Onkyo wspierają standard HDCP.

Problem naprawdę nie leży w amplitunerze.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 49
  • 1

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

No to ja wiem, pytanie, czy Orange jest to w stanie kiedyś naprawić, żeby dekoder Samsung działał z takimi ampli 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

tomo360 możesz napisać jaki masz model tv .