Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 49
  • 1

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Soniak 65xd9305 - a co? Twój TV nie działa z tym dekoderem?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Nie ja mam LG SK 9500 ale jeszcze nie mogę sprawdzić bo ampli dostanę w przyszły Wtorek. Dopytałem ponieważ jakiś czas temu w necie czytałem że któryś z modeli Samsunga miał właśnie taki problem , ale jeżeli na Sony jest tak jak na Samsungu to wszystko wskazuje że ; winowajcą ; ICU100.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Jak widać że problem jest po stronie dekodera ICU 100 z rożnymi markami ampli tunerów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Linearna tv musi mieć w naszym kraju zabezpieczenie przed kopiowaniem. Konsole, androidowe przystawki itp już nie.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 46
  • 0

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Netflix na Apple TV nie zadziała, jeśli jakiekolwiek urządzenie na ścieżce nie wspiera HDCP. U mnie wszystko hula. Wyłącznie dekoder sprawia problemy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Niewiele urządzeń ma na wejściu wsparcie dla 2.2 (a nie na wyjściu). Wątpię by coś się zmieniło, bo to konkretne pieniądze na obniżce opłat za reemisję sygnału.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 46
  • 0

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Denon x2400 ma wsparcie dla 2.2 zarówno na wejściu jak i na wyjściu. Powtarzam - to nie w amplitunerze leży problem. JEDYNYM urządzeniem, które sprawia problemy jest dekoder.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

@tomo360A w Onkyo 676 do którego gniazda HDMI masz wpięty dekoder ?

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2


@Piotrekk85napisał(-a)
Niewiele urządzeń ma na wejściu wsparcie dla 2.2 (a nie na wyjściu). Wątpię by coś się zmieniło, bo to konkretne pieniądze na obniżce opłat za reemisję sygnału.

A o co chodzi konkretne pieniądze ? bo jakość nie problemu z działanie na dekoderze od NC+ MODEL USW4001NCP.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 49
  • 1

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

 


@Anonimnapisał(-a)

@tomo360A w Onkyo 676 do którego gniazda HDMI masz wpięty dekoder ?


A myślisz, że to ma jakiekolwiek znaczenie? Z tego co widzę wszystkie gniazda w Onkyo mają takie same parametry. Na TV nie, Jedno jest oznaczone jako ARC, inne coś tam jeszcze i 2 zwykłe. Dedkoder Samsunga działa na tym zwykłym, bez dodatkowych oznaczeń. Też uważam, że to wina softu na tym dekoderze, bo żadne inne urządzenie tak się nie zachowuje. Próbowałem resetować, zmieniać ustawienia gniazda hdmi, itp, i nic, po prostu czarny ekran i tyle. Przez apmli nie chce przejść.