Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 11
  • 1
  • 0

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 200

[ Edytowane ]

► W tytule skorygowano tytuł w nazwie dekodera - Moderator Wiktor ◄

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z orange w ramach której mogę wybrać jeden powyższych dekoderów. W salonach Orange widziałem tylko ICU 100 i  nie było możliwości sprawdzenia IWU 100 nawet fizycznie.

Przy wyborze dekodera zależy mi: 

-na możliwości układania listy programów i tworzenia ulubionych na liście

-żeby przełączanie programów działało szybko  - czy jest szybciej niż na ICU 100?

Czy ktoś ma jakieś porównanie i może przedstawić kilka wniosków? Który dekoder wypada lepiej?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3699
  • 2473
  • 33

[ Edytowane ]

osobiście polecam Samsung ICU 100 po nie wasz jest szybki ma możliwość oglądania Netflixa co do tworzenia ulubionej listy fakt dekodery mają słabe funkcję rozwinięte a co do porównania   to dwie  różnice są tylko bo Samsung ICU 100 premium ma aplikacje netflix i jest tylko dla światłowodu a Sagemcom IWU 200 nie posiada aplikacji netflix i jest przeznaczony dla miedzianego internetu , a osobiście  polecam Samsung ICU 100 .

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 11
  • 1
  • 0

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 100

Z informacji podanej na stronie Orange wynika, że też jest dla światłowodu. Posiadasz osobiście ten dekoder (IWU 100)?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3699
  • 2473
  • 33

[ Edytowane ]

Tak światłowód tez obsługuje tego nie zaprzeczam ale wprowadzono go z myślą na usługi miedziane jak chodzi o dekoder  dekoder (IWU 200)  Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 11
  • 1
  • 0

Oczywiście, miałem na myśli IWU 200. Błąd w poście, którego nie umiem zmienić :/

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3039
  • 3210
  • 105

[ Edytowane ]

► Niektóre z wpisów zostały przeniesione z drugiego zdublowanego tematu o tym samym tytule - Moderator Wiktor ◄

@stigman88 napisał(-a)
Pokaż szczegóły

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z orange w ramach której mogę wybrać jeden powyższych dekoderów. W salonach Orange widziałem tylko ICU 100 i  nie było możliwości sprawdzenia IWU 100 nawet fizycznie.

-żeby przełączanie programów działało szybko  - czy jest szybciej niż na ICU 100?

Czy ktoś ma jakieś porównanie i może przedstawić kilka wniosków? Który dekoder wypada lepiej?

Oba dekodery są dobre, Sagemcom IWU200 to nowość, jak zepniesz dekodery kablem lan z routerem to obraz będzie płynny i bardzo dobry, na obu dekoderach, listę ulubionych możesz zrobić, który lepszy nie napiszę, bo testów nie widziałem i nie robiłem @stigman88  Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3699
  • 2473
  • 33

a faktycznie zrobiłem już poprawiłem  z 100 na 200 ale  jest  tak  jak mówię polecam  samsunga ICU 100

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 11
  • 1
  • 0

[ Edytowane ]

@irek6311 napisał(-a)
Pokaż szczegóły
@stigman88 napisał(-a)
Pokaż szczegóły

Oba dekodery są dobre, Sagemcom IWU200 to nowość, jak zepniesz dekodery kablem lan z routerem to obraz będzie płynny i bardzo dobry, na obu dekoderach, listę ulubionych możesz zrobić, który lepszy nie napiszę, bo testów nie widziałem i nie robiłem @stigman88  Emotikon: Mrugający

Dzięki. Dokładnie - miałem na myśli IWU200. Posiadasz ICU100?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3039
  • 3210
  • 105

[ Edytowane ]

@stigman88 napisał(-a)
Pokaż szczegóły
Dzięki. Dokładnie - miałem na myśli IWU200. Posiadasz ICU100?

@stigman88  nie posiadam ale tyle tych tematów przeczytałem na NO, że sporo wiem, ba wypada też poczytać Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3699
  • 2473
  • 33

To samo się dowie co mówię Emotikon: Szczęśliwy a co do Sagemcom IWU 200 za dużo informacji nie ma Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz