Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 200


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 200

► W tytule skorygowano tytuł w nazwie dekodera - Moderator Wiktor ◄

 

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z orange w ramach której mogę wybrać jeden powyższych dekoderów. W salonach Orange widziałem tylko ICU 100 i  nie było możliwości sprawdzenia IWU 100 nawet fizycznie.

 

Przy wyborze dekodera zależy mi: 

-na możliwości układania listy programów i tworzenia ulubionych na liście

-żeby przełączanie programów działało szybko  - czy jest szybciej niż na ICU 100?

 

Czy ktoś ma jakieś porównanie i może przedstawić kilka wniosków? Który dekoder wypada lepiej?

50 ODPOW. 50

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 200

osobiście polecam Samsung ICU 100 po nie wasz jest szybki ma możliwość oglądania Netflixa co do tworzenia ulubionej listy fakt dekodery mają słabe funkcję rozwinięte a co do porównania   to dwie  różnice są tylko bo Samsung ICU 100 premium ma aplikacje netflix i jest tylko dla światłowodu a Sagemcom IWU 200 nie posiada aplikacji netflix i jest przeznaczony dla miedzianego internetu , a osobiście  polecam Samsung ICU 100 .


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 100

Z informacji podanej na stronie Orange wynika, że też jest dla światłowodu. Posiadasz osobiście ten dekoder (IWU 100)?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 200

Tak światłowód tez obsługuje tego nie zaprzeczam ale wprowadzono go z myślą na usługi miedziane jak chodzi o dekoder  dekoder (IWU 200)  🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 100

Oczywiście, miałem na myśli IWU 200. Błąd w poście, którego nie umiem zmienić 😕

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 100

► Niektóre z wpisów zostały przeniesione z drugiego zdublowanego tematu o tym samym tytule - Moderator Wiktor ◄

 


@stigman88 napisał(-a)
Pokaż szczegóły

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z orange w ramach której mogę wybrać jeden powyższych dekoderów. W salonach Orange widziałem tylko ICU 100 i  nie było możliwości sprawdzenia IWU 100 nawet fizycznie.

 

Przy wyborze dekodera zależy mi: 

-na możliwości układania listy programów i tworzenia ulubionych na liście

-żeby przełączanie programów działało szybko  - czy jest szybciej niż na ICU 100?

 

Czy ktoś ma jakieś porównanie i może przedstawić kilka wniosków? Który dekoder wypada lepiej?


Oba dekodery są dobre, Sagemcom IWU200 to nowość, jak zepniesz dekodery kablem lan z routerem to obraz będzie płynny i bardzo dobry, na obu dekoderach, listę ulubionych możesz zrobić, który lepszy nie napiszę, bo testów nie widziałem i nie robiłem @stigman88  😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 100

a faktycznie zrobiłem już poprawiłem  z 100 na 200 ale  jest  tak  jak mówię polecam  samsunga ICU 100


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 100


@Anonim napisał(-a)
Pokaż szczegóły
@stigman88 napisał(-a)
Pokaż szczegóły

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z orange w ramach której mogę wybrać jeden powyższych dekoderów. W salonach Orange widziałem tylko ICU 100 i  nie było możliwości sprawdzenia IWU 100 nawet fizycznie.

 

Przy wyborze dekodera zależy mi: 

-na możliwości układania listy programów i tworzenia ulubionych na liście

-żeby przełączanie programów działało szybko  - czy jest szybciej niż na ICU 100?

 

Czy ktoś ma jakieś porównanie i może przedstawić kilka wniosków? Który dekoder wypada lepiej?


Oba dekodery są dobre, Sagemcom IWU200 to nowość, jak zepniesz dekodery kablem lan z routerem to obraz będzie płynny i bardzo dobry, na obu dekoderach, listę ulubionych możesz zrobić, który lepszy nie napiszę, bo testów nie widziałem i nie robiłem @stigman88  😉


Dzięki. Dokładnie - miałem na myśli IWU200. Posiadasz ICU100?

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 200


@stigman88 napisał(-a)
Pokaż szczegóły
Dzięki. Dokładnie - miałem na myśli IWU200. Posiadasz ICU100?

@stigman88  nie posiadam ale tyle tych tematów przeczytałem na NO, że sporo wiem, ba wypada też poczytać 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Samsung ICU 100 vs Sagemcom IWU 100

To samo się dowie co mówię 🙂 a co do Sagemcom IWU 200 za dużo informacji nie ma 🙂