Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 i problem z pilotem (+ P -)

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Samsung ICU 100 i problem z pilotem (+ P -)

od kilku dni (chyba 9 XII) ponownie mam sytuację, że przyciski "+ P -" przełączają się z aktualnego kanału na jeden z dwóch kanałów (tylko i wyłącznie) w pętli - "3" i "22" - poprzednim razem (ok. 2 miesiące temu) działanie wróciło do normy po restarcie dekodera, ale tym razem już kilkukrotny restart urządzenia nie daje efektu. To nie jest problem pilota - dokładnie tak samo działają te dwa klawisze w uniwersalnym zaprogramowanym na ten dekoder pilocie Logitech. Pozostałe funkcje pilota działają poprawnie - można podać numer kanału z klawiatury numerycznej ale przełączanie między kanałami jest bardzo uciążliwe.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2015
  • 5421
  • 183

Samsung ICU 100 i problem z pilotem (+ P -)

A nie jesteś przełączony na ulubione  gdzie masz dodane te dwa kanały ?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

Samsung ICU 100 i problem z pilotem (+ P -)

Zgłoś to na BOK http://orange.pl/kontakt , może być konieczność poprawy softu lub wymiany urządzenia.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2015
  • 5421
  • 183

Samsung ICU 100 i problem z pilotem (+ P -)

A nie jesteś przełączony na ulubione  gdzie masz dodane te dwa kanały ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Samsung ICU 100 i problem z pilotem (+ P -)

nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość (musiałem to zrobić niechcący) - ograniczenia kanałów tylko do "ulubionych" - jest ok, jeśli przyciskiem "*" zmienię na listę wszystkich kanałów.

DZIĘKUJĘ bardzo za rozwiązanie !


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Samsung ICU 100 i problem z pilotem (+ P -)

 

Tak, to dokładnie ten problem: "Ulubione". U mnie był tylko JEDEN taki kanał (22), co jest o tyle dziwne, że na pewno wcześniej w "Ulubionych" miałem więcej kanałów - mam wrażenie, że dekoder sam je zresetował.