Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sagemcom WHD80 Plus


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Sagemcom WHD80 Plus

Witam, 

 

Jestem nowym użytkownikiem usługi orange love i mam problem z podłączeniem dekoder marki sagemcom WHD80 z internetem od innego dostawcy (mianowicie PLUS).

Telewizja ma być dla moich rodziców wszystko podłączyłam według instrukcji problem zaczyna się przy połączeniu z internetem. Dodam, że żadnych jakiś niestandardowych ustawień ten internet nie ma. Próbowałam go łączyć i po kablu i przez WIFI i dalej nic. 

Miał ktoś taki problem ?

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Sagemcom WHD80 Plus

@oli_mpia nie zadziała na internecie od innego dostawcy. Musi być internet z Orange, na który została podpisana usługa telewizyjna.

Anonim

Nie dotyczy

Sagemcom WHD80 Plus

@oli_mpia  może zainteresuj się nową ofertą Cyfrowego Polsatu, można kupić dekoder telewizji internetowej, chyba 350 zł, działa na internecie wszystkich dostawców, cała oferta jest dostępna CP i kanaly naziemne za darmo z własnej anteny.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Sagemcom WHD80 Plus

@oli_mpia witam telewizję  Orange możesz odbierać tylko na dedykowanych dekoderach Orange czyli takich co daje operator Orange inne nie zadziałają bardzo mi przykro  i tym bardziej z innym dostawcą internetu też nie zadziała usługa Orange tv .  


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Sagemcom WHD80 Plus

dekoder dostałam od orange właśnie sagemcom WHD 80 

 

i chciałam dać go rodzicom, a oni mają internet z plusa

 

ale ok jutro spróbuję go połączyć z własnym internetem kupionym (z resztą w pakiecie razem z dekoderem w orange love)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Sagemcom WHD80 Plus

@oli_mpia taki układ zadziała.

 

edit:

Jeszcze do 2010 roku sprawdzałem działanie dekodera SHD 85 na internecie ok konkurencji. Działał świetnie, puki nie został zmieniony system kodowania na viaccess 4.0. Pewnie i w tedy nastąpiła jakaś aktualizacja softu i od tamtej pory nie działają już dekodery na internecie od konkurencji. Wystarczy tylko dekoder odpalić na internecie od Orange, a później dekoder już nie potrzebuje internetu do następnego jego uruchomienia.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Sagemcom WHD80 Plus

@oli_mpia  usługa z internetem Orange zadziała na 100%


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Sagemcom WHD80 Plus


@ketrasaArturnapisał(-a)

 

Jeszcze do 2010 roku sprawdzałem działanie dekodera SHD 85 na internecie ok konkurencji. Działał świetnie, puki nie został zmieniony system kodowania na viaccess 4.0. Pewnie i w tedy nastąpiła jakaś aktualizacja softu i od tamtej pory nie działają już dekodery na internecie od konkurencji. Wystarczy tylko dekoder odpalić na internecie od Orange, a później dekoder już nie potrzebuje internetu do następnego jego uruchomienia.


Ale taki układ to tylko gdy tv z anteny satelitarnej a tu raczej @oli_mpia chce rodzicom po kabelku podłączyć...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Sagemcom WHD80 Plus

@bluesmanniak faktycznie masz rację. Nie wiedziałem, że Orange ma wersje zmodyfikowaną tego dekodera do IPTV jak i do odbioru z satelity, w zależności od zakupionej oferty internetowej. Miałem do czynienia z tym dekoderem tylko w wersji z satelitą. Dzięki za sprostowanie Emotikon: Mrugający


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Sagemcom WHD80 Plus

Cześć,

 

Nazwa "pakiet" informuje, że nie da rady podłączyć WHD do innej usługi. Pytanie czy jest to IPTV czy też TVSAT? Czy lokalizacja jest ta sama (znaczy ten sam budynek wolnostojący/mieszkanie)? Jeśli nie, to już samo to jest niewłaściwe.Gdyby jednak odległośc była niewielka można położyć kabel eth i połączyc modem Orange z dekoderem.

Czy z "pakietowym" modemem usługa ruszyła?