Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dyskiem po wymianie dekodera

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Pasjonat
  • 124
  • 127
  • 1

@irek6311 W tym momencie zapomniałem o nagrywaniu, pomyślałem tylko że trzeba szybko uruchomić dekoder żeby mecz oglądać.

Poziom 26, Specjalista
  • 913
  • 5788
  • 31

@adzia1  no mecz ważny, ale jak odetniesz prąd, to głowice dysku HDD walną o talerze i uszkodzą go, potem są sektory gdzie danych nie da się odczytać, to tak jakbyś porysował płytę CD czy DVD... ups stary jestem > Blu-Ray.

Poziom 19, Pasjonat
  • 124
  • 127
  • 1

@irek6311 Na szczęście działa z TV , nagrywa i odtwarza. ale dekoder Orange go nie widzi, dziwne.

Nie raz wyłączają prąd i wszystkie moje HDD w  komputerach są sprawne. Myślę że trzeba mieć pecha żeby w ten sposób popsuć. Znam ludzi którzy potrafią kulkę od łożyska niechcąco popsuć 🙂 .

Poziom 30, Ekspert
  • 2660
  • 7928
  • 73

@irek6311napisał(-a)

... jak odetniesz prąd, to głowice dysku HDD walną o talerze...

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...😉

Poziom 19, Pasjonat
  • 124
  • 127
  • 1

Po kilku interwencjach i piśmie do dyrekcji odblokowali mi nagrywanie. Dostałem inny Soft z końcówką 40, było 38. Prawdopodobnie ktoś z doradców zmienił błędnie mój stary plan  TV na nowy i na czas nieograniczony co skutkowało zmianą ceny z 69 ,- zł na 280,- zł, oraz zmianą usług. Zablokowano m. i. normalne nagrywanie takie jakie było wcześniej i dodano nagrywanie w chmurze. W chmurze nie działało bo nie było jeszcze aktywowane.

Teraz mogę już zakończyć temat.