Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dwoma dekoderami IWU 200


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@Kubaxx91 dziś pokonwersujesz tylko z Maxem. Myślę jednak że powinieneś to zgłosić. Do załatwienia sprawy potrzebny jest jednak konsultant, bo trzeba wychwycić błąd w systemie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@Kubaxx91 jutro od 8;00 dzwon lub czatuj z konsultantem 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@agat13  czyli rozumiem, ze na infolinii nikt nie pracuje w dniu dzisiejszym w dziale technicznym czy jakimś innym i porozmawiać z nikim mi sie nie uda, bo wiem ze czat na pewno nie działa dziś 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dwoma dekoderami IWU 200


@Kubaxx91napisał(-a)

@agat13  czyli rozumiem, ze na infolinii nikt nie pracuje w dniu dzisiejszym w dziale technicznym czy jakimś innym i porozmawiać z nikim mi sie nie uda, bo wiem ze czat na pewno nie działa dziś 


Dokladnie tak jak piszesz


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

szkoda ze niestety dziś mi sie tego nie uda zrobić, myslalem ze chociaż ktoś bedzie miał dyżur jakis, ale trudno, w końcu to niedziele, jutro niestety wyjezdzam i bede dopiero w srode, wtedy bede najwyżej walczył, tematu nie zamykam bo nie wiem czy zmieni sie cokolwiek po tym jak dodadzą drugi dekoder 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@Kubaxx91 sam fakt, że zgłosisz jest ważny. Zawsze nawet w podróży możesz na czacie zgłosić jutro z rana. Podłącz oba. Zdalnie też mogą sprawdzić , a dekoder nie musi mieć TV do testowania. Ważne, że będzie widoczny w sieci domowej i systemach. Podłącz po kabelku do FB i pozostaw włączony do prądu