Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dwoma dekoderami IWU 200


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@Kubaxx91 na 100% nie masz aktywnego multiroomu. Gdy jeden z dekoderów jest aktywny drugi nie dostaje nic czyli czarne ekrany. Zgłoś to koniecznie na czacie

P.S. dwa po wifi nie będą niestety działać....takie są i reguły i zalecenia

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

To nie można było tego od razu aktywować przy aktywacji telewizji ? A jak zadzwonię, może to coś przyspieszy bo jestem ciekaw czy to jest powodem czy dalej muszę szukać rozwiązania.  


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@agat13  to co to za sens dopłacać 10 zł do dekodera jeżei nie można korzystać z funkcji wifi, ciężko mi kabel dociągnąć wiec myślałem ze nie będzie z tym problemu bynajmniej tak mi powiedział monter i sprzedawca w salonie. W innej firmie z której korzystają moi rodzice nie ma problemu przez wifi przy podłączeniu 3 tych samych dekoderów i głownego do routera, ktory sie łączy z innym routerem, a tu nie można podłączyć 2 po wifi... mamy XXI wiek a czuje sie jak 100 lat za murzynami


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@Kubaxx91 no faktycznie dziwne to by bylo ze przyszli Ci montowac telewizje, nic nie powiedzieli i tak Cie z tym niedzialajacym dekoderem zostawili. Niestety jeden dekoder musi byc po kablu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

Dodatkowo Pan w innym salonie tez kulturą nie błysnął chcąc na siłe mi wmówić ze mu w salonie działa dekoder i nie wie co ja robie zle ze u mnie nie działa, opisując mu to samo co tutaj. Mógł też zobaczyc czy funkcja multiroom jest aktywna, bo pomocy to było zero a wymiana dekodera była dla niego niesamowitą katorgą.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@byczyn_86  @agat13 

 

jednak znalazłem aktywną usługe multiroom, ale jest tylko dodany 1 dekoder, czy to tak ma być ? bo patrząc po numerach seryjnych to działa tylko ten co jest w tej usłudze dodany, a głowny nie działa 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dwoma dekoderami IWU 200


@Kubaxx91napisał(-a)

@byczyn_86  @agat13 

 

jednak znalazłem aktywną usługe multiroom, ale jest tylko dodany 1 dekoder, czy to tak ma być ? bo patrząc po numerach seryjnych to działa tylko ten co jest w tej usłudze dodany, a głowny nie działa 


Tak ma byc glowny dekoder plus jeden dodany


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

no to jest dodany tylko jeden dekoder, wiec musze to zgłosić do nich ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@Kubaxx91 zgłosić musisz, bo prawdopodobnie w którymś z systemów nie został dopisany jeden z dekoderow jako Multiroom. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

A dziś dodzwonie sie do kogos kto mógłby to zrobić ?