Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dwoma dekoderami IWU 200


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

Cześć.

Mam taki nie codzienny problem. Wczoraj był u mnie monter w celu podłączeni telewizji do światłowodu, przywiózł 2 dekodery IWU 200, chcąc je podłączyć wystąpił problem, jeden dekoder działa, drugi nie i sobie pojechał. Pierwszy działa na WIFI, drugi natomiast nie działa ani na kablu ani na wifi, pojawia się tylko logo Orange i znika wszystko i pojawia się brak sygnału. Wymieniliśmy dekoder na nowy po czym i tak dalej jest to samo. Jakieś pomysły ? Jedynie co się udało zrobić na dekoderze to wcisnąć WPS, on się zaktualizował, wyłączył i koniec 

25 ODPOW. 25

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@Kubaxx91 rozumiem ze tam gdzie ma dzialac dekoder jest internet w kabelku. Skontaktuj sie jutro z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt# i zrob zgloszenie. Wymienisz dekoder na nowy w salonie Orange. A probowales te dekodery zamienić miejscami?

Masz usluge multiroom? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

Próbowałem. Chciałem aby 2 dekodery działały po wifi, jeżeli ewentualnie nie będą to ok jeden niech będzie już na kablu, chociaż ten kabel tez z 40m będzie miał, ale tu nic się nie dzieje z dekoderem, a już wymieniłem go na nowy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dwoma dekoderami IWU 200


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

Czy aktywna jest to nie wiem, co do zamieniania miejscami to już to zrobiłem, dziwne jest ze w jednym telewizorze jest czarny ekran gdy jest drugi wyłączony dekoder, gdy włączę drugi to pojawia się brak sygnału 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@Kubaxx91 jesli nie masz aktywnego multiroomu to nie beda Ci dzialac oba dekodery. Mozliwe ze jesli aktywacja nastapila wczoraj to jeszcze nie dziala wszystko tak jak powinno. Monter nic Ci nie mowil na ten temat? Dziwi mnie ze Cie zostawil z tym. Poczekaj do jutra moze w systemie przetrawi sie cos jeszcze - w koncu dzisiaj niedziela. Skontaktuj sie jutro z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt# i po pierwsze sprawdz czy masz multiroom jesli tak to zrob zgloszenie ze telewizja nie dziala i opisz sprawe


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

@byczyn_86  Telewizja jest już aktywna od piątku, a gdzie mogę sprawdzić czy mam aktywna opcje multiroom ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dwoma dekoderami IWU 200


@Kubaxx91napisał(-a)

@byczyn_86  Telewizja jest już aktywna od piątku, a gdzie mogę sprawdzić czy mam aktywna opcje multiroom ? 


Zaloguj sie do moj orange i tam bedzie pisac i w uslugach. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

Chyba tego nie mam, gdzieś samodzielnie mogę aktywować czy muszę pisać na czat ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dwoma dekoderami IWU 200

Na czacie ale to dopiero jutro. Upewnij sie podczas rozmowy z konsultantem