Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dekoderem

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Problem z dekoderem

Witam.

Jak w temacie.

 

Totalny muł, najgorszy dekoder z jakim miałam do czynienia! Dodatkowo od jakiegoś czasu " gubi ' fonię. Wyłączenie i włączenie nie pomaga, dopiero restart pomaga. Kanały "same" przeskakują .

Kable itd OK.

Umowa przedłużona + wyższy pakiet ( Optymalny Extra IPTV) od lipca; na pytanie czy jest możliwość zmiany modelu dekodera padła zdecydowana odpowiedź - nie.

O wsparcie Was proszę   🙂

 

___________

* Temat przeniesiony z Modemy i routery - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Problem z dekoderem

@jatyon_  Jak podłączony do modemu? Z dyskiem czy bez? Na ile teraz zapina się modem?

Wymień wejście HDMI w TV. Pierwszy raz słyszę o samoprzelaczaniu się kanałów. To może mieć związek z pilotem...chyba czeka Cię wymiana sprzętu. Wymień też baterie...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z dekoderem

@jatyon_ sprobuj poprosic konsultanta o sprawdzenie i ewentualnie zresetowanie ustawien linii https://www.orange.pl/view/kontakt

Anonim

Nie dotyczy

Problem z dekoderem

Jeśli dekoder ma usterki, to zgłosić i wymienić w Salonie, napisz jaki model dekoder masz ☺


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problem z dekoderem

Oszczędzanie energii wyłącz w ustawieniach. Jaki to dekoder? Czy na łączy FTTH czy VDSL ?

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Problem z dekoderem

@jatyon_ Bez symbolu dekodera, info u usłudze, sofcie na sprzęcie i sposobie podłączenia do modemu możemy tylko ponarzekać i łączyć się w bólu egzystencji użytkowej IPTV. Daj nam szansę pomóc....

Dalej to VDSL i UHD 80 po wifi?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z dekoderem

To już 2 temat @jatyon_ , dekoder jaki ma to, nadal tajemnica, ale pewnie z tych starszych, bo na kartę, dekoder już dobre lata mają za sobą, obstawiam usterkę 😊


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Problem z dekoderem

@Anonim Ja mam 80-ke i jest ok. To nie ICU, ale daje radę. Właśnie oglądam, ale wcześniej wyłączyłem oszczędzanie energii. Do zmiany kanałów się przyzwyczaiłam.. jedna zasada- po kablu z modemem

Anonim

Nie dotyczy

Problem z dekoderem

Jeśli to nie oferta z dekoder telewizji satelitarnej, to można by pokusić się o wymianę na ICU 200, ale to tylko gdybanie, za mało @jatyon_  napisał 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Problem z dekoderem

Tak , Sagem WHD80PL. wersja loadera 00.00.63 ; wersja firmwaeru 07.11.54 i nie wiem co tam jeszcze,nie znam się🙃☺️


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Problem z dekoderem

@jatyon_  Jak podłączony do modemu? Z dyskiem czy bez? Na ile teraz zapina się modem?

Wymień wejście HDMI w TV. Pierwszy raz słyszę o samoprzelaczaniu się kanałów. To może mieć związek z pilotem...chyba czeka Cię wymiana sprzętu. Wymień też baterie...