Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 1

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0

Mam od wczoraj Samsung ICU 100  i mogę Wam sprzedać tipa na temat podłączenia do po wifi z Funboxem 3. Zauważałem, że jeżeli dekoder łączy się z routerem po paśmie 5GHz to w tym czasie nie mogą być podłączone do wifi inne urządzania na tym paśmie 5GHz - bo dekoder zrywa połączenia z wifi. Pewnie to wina softu dekodera - brak stabilności połączenia na wifi. Może docelowo będzie lepiej - ale wczoraj musiałem przełączyć wszystkie urządzania poza dekoderem na pasmo 2.4GHz i dekoder już nie zrywa połączania.

28 ODPOW. 28

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0

Hej, Mi również rozłacza z dekoder z WiFi (dzisiaj zamontowany tj 18.02), mógłbyś opisać dokładniej w jaki sposób zmienic te ustawienia? 🙂 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0

@Cav1er, pozycje takie znajdziesz po zalogowaniu się do routera. Tam możesz dokonać selekcji urządzeń, ustwień wifi i inne. W pasku adresu wpisujesz 192.198.1.1 login admin hasło admin...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 1

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0

Jeżeli monterzy rozdzielili Ci wifi na pasmo 2.4 i 5 GHz po prostu wszystkie urządzenia poza dekoderem podłącz na pasmo 2.4. Dekoder domyślnie łączy się na 5 GHz jeżeli jest dostępne. I właśnie w tej chwili jest jakiś problem z dekoderem że inne urządzenia podłączone pod 5Ghz powodują rozłączanie dekodera...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0

Niestety nie pomogło. Dekoder cały czas rozłacza się, po czym nie potrafi nawiązać połaczenia z siecią WIFI, telefony/PS4 nie maja tego problemu. Zostaje mi chyba tylko zgłosić sprawę do BOK.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 1

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0

Jak coś uda się ogarnąć, napisz jakie jest rozwiązanie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0

Witajcie, od wczoraj bawiłem się dekoderem, ustawiłem go w lini prostej (2m bez przeszkód) od modemu i podłaczyłem sie poprzez WIFI, działa bez problemów do teraz, w pokoju za sciana juz gubi zasieg, dodam tylko, ze jeszcze głebiej mam schowane PS4 które bez problemów łaczy sie z siecia WIFI i nie gubi zasiegu. Zostaje podlaczenie przez PLC tylko.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0

Informacja z BOK - problem związany z WIFI w Samsung ICU100 jest nam znana od jakiegoś czasu, pracujemy nad aktualizacją oprogramowania. Pozdrawiam 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0

Mamy 14 sierpnia 2017

Czy problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0 został już rozwikłany?

Czy jest jakiś inny dekoder do TV którym można się połączyć bez kabli z routerem?

 

proszę o odpowiedz

Anonim

Nie dotyczy

Problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0


svk napisał(-a):

Mamy 14 sierpnia 2017

Czy problem łączenia poprzez wifi dekodera ICU100 z funbox 3.0 został już rozwikłany?

Czy jest jakiś inny dekoder do TV którym można się połączyć bez kabli z routerem?

 

proszę o odpowiedz


@svk Oczywiście że jest inny dekoder jak WHD80 ale bez opcji 4K i równoczesne nagrywanie 3 kanałów.