Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

Dodatkowo brak jest opcji lip-sync ,obecnej bez problemu w 5 letnim STB konkurencji.W ogóle mam wrażenie,że dostęp do możliwości regulacji hardware'u został dość drastycznie ograniczony przez producenta/właściciela firmware'u czyli w tym wypadku Orange.Ponieważ zakładam,że Samsung robi to STB nie tylko dla Orange,choć pewnie pod inną nazwą handlową warto by było podłubać w temacie. 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

Witam
Zostałem szczęśliwym (nie) posiadaczem tego dekodera dźwięk jest naprawdę tragiczny czy szanowni technicy planują coś z tym zrobić ?
Anonim

Nie dotyczy

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

@MarcinWTo jeszcze nikt tego nie poprawił przez tyle miesięcy ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

Niestety nie , dźwięk jest bardzo cichy żeby nie powiedzieć dramatyczny youtube z tv lepiej gra

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

Coś by można z tym fantem zrobić przez tyle czasu. Naprawdę trzeba mocno rozkręcać ampli żeby cokolwiek było słychać. Teraz kanały 4k wszystko pięknie tylko dzwięk jak ze studni. Mamy zacząć przynosić te niedopracowane dekodery do salonów?? Mam umowę od roku i poprawki w sofcie są kosmetyczne. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

Chyba była jakaś aktualizacja bo dźwięk jest dramat dramatów dno jest gorzej niż było.  Może ktoś z techników się wypowie czy poprostu nas olewacie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

Tu na forum ich nie ma. Zgłoś problem na BOK.
Anonim

Nie dotyczy

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

@MarcinWJaką masz teraz wersje firmware ?

Anonim

Nie dotyczy

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

Czytając o tym sygnale audio, wnioskuję że usterka w sekcji audio jest, niekoniecznie w dekoderze, tak poza tym jak dżwięk ustawiony na bez stratny (bez obróbki), to sygnał audio powinien normy spełniać, ci co narzekają to może najpierw kable podmieńcie, poustawiać resztę sprzętu jak trzeba, tak na koniec, jak mam w tunerze sygnał wypuszczany bez obróbki to głośność reguluję na Amplitunerze KD, jeśli wam działa regulacja w dekoderze to sygnał wylatuje ze złącza obrobiony, wtedy soft może brużdzić, tak poza tym można zgłoszenie zrobić i dekoder wymienić.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Poziom dźwięku TV z dekodera Samsung

Dźwięk ustawiony bez obróbki regulacja głosu dziala dalej dekoder ma nie dopracowany Soft mam podłączony dekoder nc+ i orange jest przepaść . Generalnie jakość dźwięku z naziemnej jest lepsza.  Dekoder wymieniany jest to samo . Kanały 4k dźwięk jak z wiadra