Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opinia o dekoderze WHD 80


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 49
  • 247
  • 0

Opinia o dekoderze WHD 80

Jak oceniacie ten dekoder w usłudze multiroom? Nie interesują mnie listy ulubionych i tym podobne dodatki. Dekoder ma tylko działać i służyć do oglądania kanałów.

 

___________

* Wpis wydzielony jako nowy temat z Opinia o dekoderze WHD 80 - moderator Bartłomiej

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Opinia o dekoderze WHD 80

@Ozzy_666 szczerze? Mam go od kilku lat i po wyłączeniu oszczędzania energii i automatycznego usypiania odpala się w 15 sekund i nie wymieniałem ani razu 

Problem z nagrywaniem na dedykowanym dysku...bo ciężko go kupić 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Opinia o dekoderze WHD 80

Nie wiem, czy jesteś na tyle mało bystry, że nie rozumiesz czym są kanały ulubione.

To podstawa każdego tunera. Umożliwia to wybranie tylko tych kanałów, które nas interesują i w takiej kolejności, jaka jest dla nas najlepsza.

Ten tuner jest ogólnie beznadziejny i z tego co wiem, nie umożliwia multiroom'u.

Z tego co pamiętam, to multiroom nie jest dostępny w Orange z satelity, tylko strumieniowo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 49
  • 247
  • 0

Opinia o dekoderze WHD 80

Miałem Cyfrowy Polsat, teraz mam Canal+ i nigdy nie ustawiałem listy ulubionych. Myślę że z listą kanałów w Orange również sobie poradzę i zapamiętam numerki kanałów które mnie interesują. Moje pytanie dotyczyło multiroomu w IPTV.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Opinia o dekoderze WHD 80

@Ozzy_666  jesli masz dekoder połączony po kablu z modemem, będzie działał poprawnie 

Po wifi, gorzej jeśli jest w innym pomieszczeniu niż modem. Im dalej tym gorzej


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Opinia o dekoderze WHD 80

"Miałem Cyfrowy Polsat, teraz mam Canal+ i nigdy nie ustawiałem listy ulubionych."

Zgadza się, ja też miałem i też nie ustalałem takiej listy.

Dlaczego?

Dlatego, że operator ułożył kanały w najlepszy możliwy sposób.

W przypadku Orange jest wręcz odwrotnie, a jak chciałbyś programowo ogarnąć HBO, Discovery i trochę innych podstawowych kanałów, to zetrzesz przyciski na pilocie i prędzej szlak Cię trafi, zanim sprawdzisz program. Kanały ulubione zmieniają sytuację, ale niestety tuner je gubi średnie 25x rocznie.

 

"Moje pytanie dotyczyło multiroomu w IPTV"

Dostałeś odpowiedź.