Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5372
  • 21524
  • 173

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream


@Mariusz141napisał(-a)

Oczywiście pracuje bez problemu 


Karta też pracuje bez problemu, czy tylko oczywiście pracuje bez problemu?

Wybacz @Mariusz141 moje uszczypliwości, ale pisanie z zachowaniem zasad interpunkcji naprawdę pomaga w zrozumieniu przekazu. I jest bardziej zgodne z regulaminem NO.

 

Co do meritum, to masz na tyle interesującą konfigurację, że warto trochę się pochwalić. Taki jest sens tego forum: wymiana doświadczeń, żeby inni nie tracili czasu na wyważanie otwartych drzwi. 🙂


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 56
  • 0

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

Po podpięciu karty do portu USB I z zainstalowania programu OBS STUDIO został podpięty dekoder   główny i do multiroomu od Orange,oraz konsola Xbox s.Urzadzenia te przesyłają sygnał a laptop go odbiera. Mam nadzieję że to wytłumaczyłem .


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5372
  • 21524
  • 173

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream


@Mariusz141napisał(-a)

Po podpięciu karty do portu USB I z zainstalowania programu OBS STUDIO został podpięty dekoder   główny i do multiroomu od Orange,oraz konsola Xbox s.Urzadzenia te przesyłają sygnał a laptop go odbiera. Mam nadzieję że to wytłumaczyłem .


No i fajnie. A tak z ciekawości: czy ten program umożliwia przechwytywanie i zapisywanie oglądanego materiału? Jak wygląda kwestia jakości obrazu i dźwięku?

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 56
  • 0

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

Próbowałem i  udało się przechwycić sygnał .A co do jakości to wygląda to całkiem przyzwoicie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

NAGRYWARKA OBRAZU USB 3.0 GRABBER PC HDMI 4K OBS to naprawdę niesamowita zabawka. I jednak potrafi złamać zabezpieczenia dekodera. Nie wierzyłem w to ale działa. Czego ci Chińczycy nie wymyślą : ) .


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

10 zl/m-c za usluge + 10 zl/m-c za dekoder 4 K Stream /za dzierzawe/ Takie wzgledy...